Time ve New York Times’ın fotoğraf sanatçısı Nicole Tung; Filinta setine konuk oldu!

Time ve New York Times’ın fotoğraf sanatçısı Nicole Tung; Filinta setine konuk oldu!
Dünyanın önemli basın yayınlarından TIME ve NEW YORK TIMES’ın önemli fotoğraf sanatçılarından ve yazarlarından biri olan Nicole Tung,  geçtiğimiz günlerde, İzmit’te sezon finalini çekmekte olan Filinta’nın Setini ziyaret etti. 

Genç ve başarılı sanatçı, ‘Türk Dizilerinin Artan Popülaritesi’ hakkında hazırladığı fotoğraf dosyası ve yazısı için, ES Film’in yapımcılığını üstlendiği, TRT’nin başarılı dizisi ‘Filinta’yı seçti.
 
New York Üniversitesi,  Fotoğraf ve Gazetecilik çift Ana dal bölümlerini başarıyla bitiren ve uluslar arası birçok ödüle sahip olan Tung, TIME, NEW YORK TIMES, WALL STREET JOURNAL gibi dünyaca ünlü yayınlara, dünyanın birçok ülkesini dolaşarak haber, yazı ve fotoğraflarıyla özel konular hazırlıyor. Dünyada ‘Türk Dizilerinin Artan Popülaritesi’ konusu için birkaç haftalığına İstanbul’a gelen genç fotoğraf sanatçısı, tüm gününü Filinta dizisinin çekildiği İzmit’teki Seka Film Platolarında geçirerek, hazırladığı dosyası için fotoğraflar çekti. 

ES Film yapımcısı Serdar Öğretici, dizinin yönetmeni Osman Kaya, başrol oyuncuları, Onur Tuna, Cem Uçan, Hakan Kurtaş, Berrak Tüzünataç ile bir araya gelerek sohbetler eden ve dizi hakkında bilgiler edinen Nicole Tung, ‘Gerçekten müthiş büyüleyici tarihi bir atmosfer içerisindeyim. Çekiminizi izledim. Çok özel ve aksiyonu zor sahnelere imza atıyorsunuz. Çekimlerinizi izledikçe Türk dizilerinin dünyada başarı kazanmasının ve popüler olmasının haklılığını gözlerimle de görmüş oldum. Sultan Abdülhamid Han dönemindesiniz. Görüntüleriniz ve oyuncularınız müthiş! Beni ağırladığınız için çok teşekkür ederim. Güzel bir çalışma günü yaşadım sizlerle.’ dedi.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER