Narcos, şimdi Netflix'te, Türkçe altyazı ile izlemeye hazır!

Narcos, şimdi Netflix'te, Türkçe altyazı ile izlemeye hazır!
Netflix'in, ilk sezonunu 28 Ağustos 2015'ten itibaren izleyicilerle paylaştığı dizisi Narcos şimdi Türkçe altyazılı olarak yayında.. 

Yapımcılığını Chris Brancato, Eric Newman ve Carlo Bernard'ın üstlendiği Narcos, DEA (uyuşturucuyla mücadele) ajanları olan Peña ve Murphy ikilisinin 80li yıllarda Pablo Escobar'ı yakalama çabasını konu ediyor. Kokainin kralı ismiyle de anılan Escobar, tarihin en zengin suçlularından birisi olmasıyla da tanınıyor. Onun kurduğu ve 90lı yıllara kadar aktif olan organize suç ağı, Kolombiya'dan Avrupa'ya kadar çok geniş bir alana yayılmış durumdaydı. Escobar ve onun peşindeki dedektiflerin gerçek hayat hikayelerinden esinlenen yapımın çekimleri 2014 yılında Kolombiya'da gerçekleştirildi.

İlk sezonu 10 bölümden oluşan Narcos'un senaryosunu Chris Brancato kaleme aldı. Yönetmenliğiniyse José Padilha üstlendi. Gaumont International Television yapımcılığında ekrana taşınan Narcos, 2. sezon onayını da aldı.

Dünyanın en yaygın ve bilinen online dizi izleme platformu Netflix'te an itibarıyla Narcos dışında, Better Call Saul (1. sezon), Bojack Horseman (9 bölüm) ve Shadow Hunters'ı altyazı seçeneğiyle izleyebilirsinizBİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER