Emma Stone: Hollywood hayallerinizden vazgeçmeyin

Emma Stone: Hollywood hayallerinizden vazgeçmeyin
Bu yıl 89’uncu kez düzenlenen Akademi Ödülleri’ne daha şimdiden damgasını vuran La La Land filminin yıldızı Emma Stone Redbull.com’a konuştu. Hollywood hayallerinin peşinde koşan Mia karakterini canlandıran Stone, 10 yıllık oyunculuk kariyerinde zirveyi La La Land filmiyle yakaladı.

Daha Oscar Ödülleri verilmeden 89. Akademi Ödülleri’ne damgasını vuran La La Land, Hollywood rüyasını gerçekleştirmek isteyen Mia ile caz piyanisti Sebastian’ın aşk hikâyesini anlatıyor. Bir süredir müzikal türünde film üretmeyen Hollywood’un, izleyicileri tam bir müzikalle doyurduğu La La Land filminin başrol oyuncusu Emma Stone, Redbull.com ile özel bir röportaj gerçekleştirdi. 10 yıllık oyunculuk kariyerini Mia karakteriyle taçlandıran Emma Stone, filme ve hayatına dair merak edilenleri cevapladı.

La La Land sayesinde bir müzikal yıldızı olarak anıldığını belirten Emma Stone, “Haftada sekiz performans çıkarabilecek vokal kapasitem ya da bir müzikal oyunu lider kadın oyuncu olarak sürükleyecek bir yeteneğim yok. Hatta filmde birkaç noktada adımlama hatası yaptığım anlar bile var. Filmi izlerken de fark edebilirsiniz aslında bunu” ifadelerini kullandı.

Los Angeles kentinde yaşayan herkesin Hollywood hayali kurduğunu söyleyen Stone, “Los Angeles ile ilgili enteresan olan şeylerden biri, burada yaşayan herkesin ortak bir amaçla; hareket etmesi: eğlence endüstrisinde çalışmak. Ama elbette bunu çok az kişi başarıyor. Fakat yine de kimseye ‘Hayır, hayallerini takip etme’ diyemem. Çünkü ben takip ettim ve başardım. İşlerin benim açımdan yolunda gitmesi gerçekten de mucizevi bir deneyim oldu. Ama açık konuşmak gerekirse ‘nasıl yapılır’ konusunda net çizgiler hiç yok. Birçok kez bu işi bırakmayı bile düşündüm, ama çok şanslıydım. Çünkü Superbad filmi hayatımı değiştirmişti” diyerek biraz şans ve çokça çabayla herkesin hayallerini gerçekleştirebileceğini anlattı.

Röportajın tamamını www.redbull.com adresinden okuyabilirsiniz.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER