ranini.tv puanı
6.6
Senin Oyun : 0.0 / 10
4 kişi oyladı.
TRT1 | Karga Film
Hafta içi - Her gün, 13:25


Ana Ocağı ikinci sezonuna yeniliklerle başlıyor. Elli dönüm arazi içine kurulu, Sakarya Serdivan’ın Beşevler köyü’ndeki Ana Ocağı, bu sene oldukça renkli olacak. Baştan aşağı yenilediğimiz Ana Ocağı’nda bu sezon sadece acemi genç kızları değil, yeni evlileri ve çiçeği burnunda çiftleri de ağırlayacağız. Üstelik ödüllerimiz de çok değişti. Geçen sene 10 gün süren maratonda toplamda 10 altın bilezik ve bir beşi bir yerde armağan ederken, bu sene sadece 5 gün yarışacak çiftlerimiz 15 altın bilezik ve bir beşi bir yerde kazanma şansına sahip olacak. Hem kazanacaklar, hem de annelerimizin zorlu ama bir o kadar da keyifli görevlerinde eğlenecekler.

Ana Ocağı hepimizin özlem duyduğu köy hayatını ekranlara taşırken, bir yandan da genç çiftlerimize unutulan örf ve adetlerimizi hatırlatarak kültürümüzü yaşatmamızı sağlıyor. Evlerinden çok uzakta ayakta kalmaya çalışan yarışmacılarımız köy yaşamını deneyimlerken, gündelik hayatlarını kolaylaştıracak pratik bilgiler öğrenmekten de geri kalmıyorlar.

Ana Ocağı Programının Alanında Uzman Anneleri


Zorlu mücadelerle dolu bu 5 günlük maratonda çiftlerimize yol gösteren üç eğitmen annemiz de Ana Ocağı’nda onlarla birlikte yaşıyor. Ana Ocağı’nın misafirlerine kendi çocukları gibi şefkatle yaklaşan annelerimiz, kimi zaman gözyaşı dökecekleri bir omuz, kimi zaman da yüreklerini açacakları bir sığınak oluyor misafirlerimiz için.

Annelerimiz demişken, bu sezon Ana Ocağı sultanlarında da bazı değişiklikler var. Zehra Anne ve Meltem Anne, tecrübeleri ve zengin bilgi dağarcıklarıyla Ana Ocağı’na yepyeni bir soluk getirmek için bizimle birlikte olacaklar.
REYTİNG
GALERİ
Yeni Hafta
5 Fotoğraf
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER