Hollywood Dedikoduları: Morena Baccarin boşandığı kocasına nafaka ödeyecek

Hollywood Dedikoduları: Morena Baccarin boşandığı kocasına nafaka ödeyecek
Şimdilerde çizgi roman dizisi Gotham’da Dr. Thompkins olarak izlediğimiz Morena Baccarin, set aşkı kavramını gerçeğe dönüştüren oyunculardan birisi ve birkaç aydır dizinin başrolü Ben McKenzie ile sevgili. Hatta üstüne üstlük de hamile. Zaten hamileliği ve Ben ile birlikte oldukları haberinin basına yansıması arasında toplasanız bir hafta bile geçmemişti.

Öncesinde yönetmen eşi Austin Chick’e boşanma davası açan Baccarin’in davası sonuçlandı ama alışılmışın biraz dışında oldu. Zira bu sefer nafaka ödeyen taraf kadın, hem de çocuğa ek olarak daha bir de kendisinden az kazanan eski kocasına toplamda ayda 23 bin dolarlık bir nafaka ödeyecek. Hadi çocuk desteğini anladım da o eski koca beyefendinin kadından nafaka istemesi? Yazıklar olsun, bir de aşk olsun!

● Boşanma demişken, yaklaşık bir yıl önce ayrılan Grey’s Anotomy’nin McDreamy'si Patrick Dempsey ve Jillian Fink'in tekrar bir araya gelmek için görüşmeye başladı dedikoduları bir süre önce medyada kendisine yer buldu. Jillian, şu aralar Açlık Oyunları’nın son filminin tanıtım ayağında Jennifer Lawrence’ın makyözlüğünü yapıyor ve gittiği yerlerde onunla dolaşıyor. İkili görüşmek için Avrupa’da bir araya gelmiş ve o sırada görülmüşler.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER