Jenna Ortega da Scream 7'da rol almayacak!

Jenna Ortega da Scream 7'da rol almayacak!

Scream serisi 24 saat içinde iki başrolünü kaybetti.

Serinin başrollerinden Melissa Barrera, Filistin'e olan desteğinden dolayı yapım şirketi Spyglass tarafından Scream 7'dan dün gece kovulmuştu. Bu akşam ise serinin bir diğer başrolü Jenna Ortega'nın yeni filmde olmayacağı öğrenildi.

Deadline'ın haberine göre Ortega'nın ayrılığının Barrera'nın kovulmasıyla alakası yok ve temsilcileri yapım şirketini birkaç ay öncesinden bu konu hakkında bilgilendirdi. Asıl sebep dolayısıyla Netflix dizisi Wednesday'in 2. sezon takviminin Scream'le uyuşmuyor olması... The Hollywood Reporter ise haberinde Ortega'nın ya yeni film için anlaşması zaten olmadığına ya da sözleşmesini yenilemek üzere görüşürken fazla para istediği için yapım şirketinin yanaşmadığına yer verdi. Spyglas ve Paramount, serinin orijinal başrolü Neve Campbell'la da maddiyet nedeniyle anlaşamamış ve teklif edileni haksız bulan Campbell, 6. film için aldığı teklifi geri çevirmişti.

Ancak Filistin konusunda olumlu görüşleri olduğu bilinen Jenna Ortega'nın "takvim uyuşmazlığı" haberi, Barrera'nın kovulmasından bir gün sonra geldiği için haberin detayları özellikle sosyal medyada inandırıcı bulunmadı. Spyglass'ın 7. filmle ilgili atacağı bundan sonraki adımlar ise merak konusu.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER