Henry Cavill'lı The Ministry of Ungentlemanly Warfare'ın çekimleri Antalya'da başlıyor

Henry Cavill'lı The Ministry of Ungentlemanly Warfare'ın çekimleri Antalya'da başlıyor
Ünlü yönetmen Guy Ritchie'nin yeni filmi The Ministry of Ungentlemanly Warfare'ın çekimleri 13 Şubat itibarıyla Antalya'da başlıyor.

İki sene kadar önce Operation Fortune filmini de Antalya'da çeken Ritchie'nin filmi, Damien Lewis'in aynı isimli kitabına dayanıyor. Çekimleri EXPO Botanik Parkı dahil olmak üzere Antalya'nın birçok farklı noktasında gerçekleştirilecek olan filmin başrolünde daha önce Ritchie ile The Man From U.N.C.L.E.'da birlikte çalışan Henry Cavill yer alıyor. Kadroda Eiza González, Alan Ritchson, Cary Elwes, Alex Pettyfer, Henry Golding, Til Schweiger, Hero Fiennes Tiffin, Henrique Zaga, Babs Olusanmokun gibi isimler de bulunuyor.

Senaryosunu Ritchie, Arash Amel, Paul Tamasy ve Eric Johnson'ın kaleme aldığı The Ministry of Ungentlemanly Warfare; İngilizlerin, II. Dünya Savaşı sırasında Almanlara karşı yenilgiye uğramasına karşı çözüm üretmeye çalışan Winston Churchill'in kurucusu olduğu, düşmanı alt etmek için "ellerini kirletmekten" çekinmeyen özel bir askeri birliğin Nazilere karşı verdiği mücadeleyi konu alıyor.


Alan Ritchson, Henry Golding, Alex Pettyfer, Cary Elwes; Hero Fiennes Tiffin, Babs Olusanmokun, Til Schweiger, Henrique Zaga

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER