Neve Campbell, Scream'in 6. filminde rol almayacak

Neve Campbell, Scream'in 6. filminde rol almayacak
Scream'in 6. filmi büyük bir eksikle yola çıkıyor. Serinin başrol oyuncusu Neve Campbell, gelecek filmde rol almayacağını açıkladı.

Bir kadın olarak kariyerinde, özellikle de Scream'de olmak üzere, değer görebilmek için çok çalıştığını belirten Campbell, açıklamasında kendisine teklif edilen ücretin seriye getirdiği değerle örtüşmediğini belirtti.

Yaklaşık 25 yıl önce başlayan ve 5 filmiyle 744 milyondan fazla gişe hasılatı elde eden Scream'in 6. filminde geçtiğimiz filmin oyuncularından Jenna Ortega, Melissa Barrera, Jasmin Savoy Brown ve Mason Gooding rol alacak. Ayrıca Scream 4'de izleyiciyle buluşan Hayden Panettiere da yer alacak. Serinin orijinal oyuncularından Courteney Cox'un da gelecek filmde rol alması bekleniyor. Gelecek film 31 Mart 2023'te vizyona girecek. James Vanderbilt ve Guy Busick senaryoyu kaleme aldı, Matt Bettinelli-Olpin ve Tyler Gillett ise yönetmenliği üstlendi.

Son olarak Netflix'teki The Lincoln Lawyer dizisiyle ekrana gelen Neve Campbell, Twisted Metal dizisinin kadrosunda da bulunuyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER