Anthony Mackie, Twisted Metal'in dizi uyarlamasının başrolünü üstlendi

Anthony Mackie, Twisted Metal'in dizi uyarlamasının başrolünü üstlendi
Anthony Mackie, Twisted Metal'in dizi uyarlamasının başrolünü üstlendi.

Eat Sleep Play tarafından geliştirilen ve PlayStation 3 için Sony Computer Entertainment tarafından yayınlanan bir savaş oyunu olan Twisted Metal'in uyarlamasının yapımını Sony Pictures Television üstlendi. PlayStation Productions'ın da yapımcı olarak dahil olduğu diziyi Michael Jonathan Smith kaleme alacak. Deadpool ve Zombieland filmlerinin senaristi Rhett Reese ve Paul Wernick'in orijinal fikrine dayanan aksiyon komedi dizisi Şubat 2020'de duyurulmuştu.

Kıyamet sonrası bir dünyada yaşayan, çenesi düşük ve aykırı bir tip olan John Doe'ya (Mackie) daha iyi hayat için bir teklifte bulunulur. Gizemli bir paketi başarıyla teslim etmesi gerekmektedir. Bir araba hırsızından da yardım alarak ilerleyen John Doe, yol boyunca pek çok tehlikeyle yüzleşir.

Son olarak The Falcon and the Winter Solider dizisinde rol alan Anthony Mackie, Captain America'nın yeni filminin başrolünü üstlenecek. Netflix'in Altered Carbon dizisinin 2. sezonunda da rol alan oyuncunun kariyerinde The Banker, Seberg, Point Blank, The Hate U Give ve Detroit gibi yapımlar da bulunuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER