Bandırma Füze Kulübü filminin setinden kareler yayınlandı!

Bandırma Füze Kulübü filminin setinden kareler yayınlandı!
Gerçek hayat hikayesinden esinlenen ve “Otur oturduğun yerde, diyenlere inat” gökyüzüne füze göndermeyi başaran, kısıtlı imkanlara, engellere rağmen tüm dünyaya bu büyük yarışta “Biz de varız” diyen Bandırmalı gençlerin hikayesini anlatan “Bandırma Füze Kulübü”nün setinden kareler yayınlandı.
 
Gerçek hayat hikayelerinden esinlenilerek yazılan senaryosu, yeni jenerasyonun genç yetenekleri ve usta oyuncu kadrosuyla sezonun en iddialı yapımlarından biri olacak “Bandırma Füze Kulübü”nün yapımcılığını Mustafa Uslu, yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak üstleniyor.
 
Başrolleri Alina Boz, Deniz Can Aktaş, Erkan Kolçak Köstendil, Atay Yıldız, Aslı Bekiroğlu, Görkem Sevindik, Öykü Gürman, Tolga Canbeyli,Bülent Alkış ve Altan Erkekli’nin paylaştığı  filmde ayrıca  Nizam Namidar, Ahmet Saraçoğlu, Gökhan Yıkılkan, Bahtiyar Engin, Asaf Doğan, Başak Akan, Bartu Mutlu, Çiçek Acar, Özkan Ayalp, Ayhan Pekbilgin, Emre Yılmaz, Hande Oktan ve Kayra Orta rol alıyor.
 
Müziklerini Yıldıray Gürgen’in yapacağı filmin senaryosunu ise Mert Dikmen, Mustafa Uslu ve Ayberk Olgay kaleme aldı. Bandırma Füze Kulübü’nün, önümüzdeki yıl baharında vizyona girmesi planlanıyor.
 
(Bandırma Füze Kulübü’nün sürprizlerle dolu 1. Fragmanı,  bu akşam (6 Aralık) saat 18:00’de Dijital Sanatlar Yapımevi ve filmin aşağıdaki yer alan sosyal medya hesaplarından saat 18:00’de yayınlanacak.)BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER