KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu’nda tiyatrolar seyircisiyle özlem gidermeye devam ediyor!

KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu’nda tiyatrolar seyircisiyle özlem gidermeye devam ediyor!
URU organizasyonu ve Mey Diageo kurumsal desteğiyle gerçekleştirilen KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu’nda tiyatrolar seyircisiyle özlem gidermeye devam ediyor! 15 Ekim’e kadar devam eden program kapsamında Süheyl Behzat Uygur Tiyatrosu, İstanbul Halk Tiyatrosu, Oyun Atölyesi, Nisan Ceren Göçen, Craft Tiyatro, Reha Özcan Kumpanyası, Duru Tiyatro, KomediaTürk İstanbul, Siyah Beyaz ve Renkli Tiyatro ile Arena Oyuncuları’nın sevilen oyunlarını tiyatro severlerle buluşacak. Misafirlerine yeşillikler içinde tüm hijyen önlemlerini alarak güvenle sosyalleşebilecekleri bir alan sunan KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu’nda sahnelenen oyunların biletleri, etkinlik başlama saati olan 21.00’e kadar online olarak Biletix’ten temin edilebiliyor.
 
Şehrin eğlence mirası KüçükÇiftlik Park’ın, pandemi döneminde seyircisinden ayrı düşen tiyatrolara destek olmak amacıyla gönüllülük esasına bağlı kalarak hayata geçirdiği KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu, İstanbullular tarafından büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Renkli programıyla birçok oyuna ev sahipliği yapan KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu İstanbullulara, huzurlu bahçe ortamında nefes alabildikleri, yeniden ve güvenle sosyalleşebildikleri bir alan sunuyor.
 
KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu Eylül ayında Süheyl Behzat Uygur Tiyatrosu’nun “Süt Kardeşler”; İstanbul Halk Tiyatrosu’nun “Üçü Bir Arada”; Oyun Atölyesi’nin “Kral Lear”; Nisan Ceren Göçen imzalı “Evlat” ve Craft Tiyatro’nun “Kızlar ve Oğlanlar” oyunlarına ev sahipliği yapacak. Ekim ayında ise Reha Özcan Kumpanyası’nın “Bir Garip Orhan Veli”; Duru Tiyatro’nun “İki Bekar”; KomediaTürk İstanbul’un “Halktan Biri/Travis Pine”; Siyah Beyaz ve Renkli Tiyatro’nun “Fanatik” ve Arena Oyuncuları’nın “Bir Zamanlar Gazinoda” oyunları sahnelenecek.
 
Açık Havada, Güvenle Sosyalleşme İmkânı 
 
Misafirlerinin içleri rahat bir şekilde dışarıda vakit geçirmelerini sağlamayı amaçlayan KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu’nda COVID-19 nedeniyle alınan hijyen tedbirleri en üst düzeyde uygulanıyor. Yalnızca online biletleme sisteminin kullanıldığı, kapıda bilet satışının yapılmadığı etkinliklerde misafirlerin ateş ölçümü sağlık görevlileri tarafından yapılıyor. Ortak kullanım alanlarında birçok noktaya dezenfektan üniteleri kurulan etkinlik alanında maske takma zorunlu bulunurken, maskesi olmayan seyircilere maske temin ediliyor.
 
50-145 TL arasında değişiklik gösteren bilet fiyatlarının tiyatro grupları tarafından belirlendiği KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu’nun program bilgisi ve biletleri Biletix’ten edinilebilir. Kapı açılış saatinin 19.30 olduğu program kapsamında oyunların başlama saati ise 21.00. Biletler oyun başlayana kadar online olarak Biletix’ten temin edilebilir. 
 
 
KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu Program
 
24 Eylül Perşembe       Süt Kardeşler – Süheyl Behzat Uygur Tiyatrosu
25 Eylül Cuma             Üçü Bir Arada – İstanbul Halk Tiyatrosu
27 Eylül Pazar              Kral Lear – Oyun Atölyesi
28 Eylül Pazartesi         Kral Lear – Oyun Atölyesi
29 Eylül Salı                  Evlat – Nisan Ceren Göçen
30 Eylül Çarşamba        Kızlar ve Oğlanlar – Craft Tiyatro
1 Ekim Perşembe           Bir Garip Orhan Veli – Reha Özcan Kumpanyası
2 Ekim Cuma                İki Bekar Duru Tiyatro
7 Ekim Çarşamba          Halktan Biri ‘Travis Pine” – KomediaTürk İstanbul
8 Ekim Perşembe           Fanatik – Siyah Beyaz ve Renkli Tiyatro
15 Ekim Perşembe         Bir Zamanlar Gazinoda – Arena Oyuncuları
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER