DC Fandome'un ilk günü tamamlandı

DC Fandome'un ilk günü tamamlandı
DC Comis'in yeni tanıtım etkinliği DC Fandome'da ilk gün tamamlandı. 22 Ağustos'a yayılan panellerde pek çok projeyle ilgili yeni haberler ve tanıtımlar geldi. Etkinlğin ilk günü film ağırlıklı olarak geçti. 12 Eylül'de düzenlenecek ikinci günde ise DC Entertainment'ın dizileriyle ilgili paneller düzenlenecek.

** The Batman filminden ilk tanıtım geldi. Robert Pattinson'un başrolünü üstlendiği filmin hikayesi Bruce Wayne Batman olarak ikinci yılındayken geçecek. Film, 1 Ekim 2021'de vizyonda. Pandemi nedeniyle ara verilen çekimlerin gelecek ay başlaması bekleniyor.** Wonder Woman 1984'dan yeni bir tanıtım geldi. Yeni film, bir sürpriz daha çıkmazsa 2 Ekim'de vizyonda.


** Justice League'in Zack Snyder versiyonunun tanıtımı yayınlandı. Film, dört parça halinde yayınlanacak, her parça bir saat kadar sürecek. 2021'de HBO Max'te yayınlanacak.


** The Suicide Squad'ın yeni filminde yer alacak karakterler açıklandı. Ayrıca filmin afişi ve kamera arkası görüntüleri de yayınlandı.
** Vizyon macerası yılan hikayesine dönen The Flash filminden konsept kareler yayınlandı. Böylece karakterin kostümü açıklandı. 1 Temmuz 2022'de vizyona girmesi için hazırlanan filmde Michael Keaton ve Ben Affleck de yer alacak, Batman'i bir kez daha canlandıracaklar.** Black Adam'ı canlandıracak olan Dwayne Johnson, Instagram hesabından karakteri tanıtan yeni bir video yayınladı. Filmin panelinde yer alan Johnson, Black Adam'da "Justice Society of America"nın yer alacağını açıkladı. Birlikte yer alan karakterlerin arasında Hawkman, Dr. Fate, Cyclone ve Atom Smasher yer alıyor.

Atom Smasher’ı Noah Centineo'nun canlandıracağı haberi daha önce gelmişti. Hatta panele Centineo da konuk oldu.

** HBO Max'ten yeni bir Gotham PD dizisi geleceğini Temmuz ayında duyurmuştuk. Matt Reeves, The Batman filminin öncesinde geçecek yeni dizinin hikayesinin Batman'in ilk yılındaki Gotham'ı konu alacağını açıkladı.

** Zachary Levi'nin başrolünü üstlendiği Shazam!'ın devam filminin ismi "Shazam! Fury of the Gods" olarak duyuruldu. Film, 4 Kasım 2022'de vizyonda.

** Titans dizisinin 3. sezonunda Barbara Gordon, Scarecrow, Red Hood da yer alacak. Dizi, hikayesi gereği Gotham’a uğrayacak. Üçüncü sezonun çekimleri pandemi nedeniyle ertelenmişti, yakın zaman içinde başlaması planlanıyor.

** The Flash dizisinden de yeni bir tanıtım geldi. Gelecek sezonun çekimleri henüz başlamadığı için önceki sezoda kullanılmayan bazı sahnelerin de dahil olduğu bir tanıtım videosu yayınlandı.

Pandemi nedeniyle ertelenen çekimlerin yakında başlaması bekleniyor. Dizi, en erken Ocak 2021'de dönecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER