NTV'nin bayram ekranında neler var?

NTV'nin bayram ekranında neler var?
1.GÜN
 
Birbirinden renkli isimler bayramı NTV’de kutluyor...
 
09.15 / Mutfağın Şefleri; Cüneyt Asan’ın konuğu şef Mehmet Yalçınkaya. Kurban bayramına özel kuzu sırtı ve mevsim meyvelerinden oluşan bir tatlı tarifi veriyor.
 
11.15 / Osman Müftüoğlu ile Yaşasın Hayat; Her hafta temel bir konu hakkında merak edilenlerin ele alındığı ‘Yaşasın Hayat’ta bayramın birinci günü sağlık gündemini, Kurban Bayramı belirliyor.
 
16.15 Dilek Hanif İle Halkın Sanatı bu hafta; tarihi çok eskilere dayanan ve kent halkının bir dönem temel geçim kaynağı olan ‘alaca dokuma’nın merkezi Burdur’da.
 
18.15 / Gel Zaman Git Zaman (60’lar); 1960’lardan günümüze... Yıllara damga vuran sesler, görüntüler, şarkılar, filmler, kitaplar, icatlar... Türkiye ve dünyada yaşanan önemli olaylar... “Gel Zaman Git Zaman”; kültür, sanat, teknoloji ve spor ekseninde 60’lardan 80’lere Türkiye ve dünyanın fotoğrafını çekiyor.
 
21.15 / O Anın Hikayesi; Fenerbahçe'nin Kosovalı yıldızı Vedat Muriç, NTV'nin bayram ekranında yer alan "O Anın Hikayesi"nde Tuğba Dural'ın sorularını yanıtladı.
 
00.15 / O Anın Hikayesi; Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Nazan Kesal, hayatının önemli kırılma noktalarını "O Anın Hikayesi"nde Gülay Afşar'a anlattı.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER