Matrix 4'un kadrosuna Priyanka Chopra da dahil oldu

Matrix 4'un kadrosuna Priyanka Chopra da dahil oldu
Ağustos ayında dördüncü filmiyle sinemalara döneceği duyurulan Matrix'in yeni filminin kadrosuna Priyanka Chopra Jonas da katıldı.  

Yeni filmin senaryosunu ve yapımcılığını bir kez daha Lana Wachowski üstlendi. Filmin senaryosunda Wachowski'ye Aleksander Hemon ve David Mitchell eşlik ediyor. Keanu Reeves (Neo), Carrie-Anne Moss (Trinity) ve Jada Pinkett Smith (Niobe) yeni filmde de yer alacaklar.

Kadroda Chopra Jonas dışında Jonathan Groff, Yahya Abdul-Mateen II, Jessica Henwick, Neil Patrick Harris, Max Riemelt, Toby Onwumere ve Eréndira Ibarra da yer alıyor. Şu an için Chopra dahil yeni isimlerin canlandıracağı karakterlerin detayları belli değil. Film, 21 Mayıs 2021'de vizyonda olacak.

Warner Bros. Pictures ve Village Roadshow Pictures'ın yapımcısı olduğu dördüncü filmin prodüksiyonu 2020'de başlayacak. Matrix serisinin üç filmi gişede 1.6 milyar dolar hasılat elde ettiler.

Kariyeri film ağırlıklı olan, A.B.D. televizyonuna 3 sezon süren Quantico dizisiyle adım atan Priyanka Chopra Jonas, yakında Richard Madden'la birlikte Citadel dizisinde oynayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER