Kit Harrington, Marvel'ın The Eternals filminin kadrosunda

Kit Harrington, Marvel'ın The Eternals filminin kadrosunda
Dün Marvel Sinematik Evreni'ne dahil olduğu duyurulan Kit Harrington'ın yer alacağı film belli oldu. Aktör, Faz 4'ün filmlerinden The Eternals'ta oynayacak. Duyuru, Disney'in ev sahibi olduğu D23 Expo fuarında yapıldı.

Chloe Zhao'nun yönetmenliğini, Matthew ve Ryan Firpo'nun senaryosunu üstlendiği filmin kadrosunda Angelina Jolie (Thena), Salma Hayek (Ajak), Richard Madden (Ikaris), Brian Tyree Henry (Phastos), Kumail Nanjiani (Kingo) ve Lauren Ridloff (Makkari) da bulunuyor. Harrington, filmde "Black Night" (Dane Whitman) karakterini canlandıracak. Böylece Game of Thrones'taki rol arkadaşı Madden'la yeniden aynı projede yer alacak.

The Eternals, süper güçlere sahip ve neredeyse ölümsüz canlılar Eternaller ve kozmik varlıklar Celestiallar tarafından yaratılan azman Deviantlar'ı konu alıyor.  Eternaller, dış görünüşü insanlar gibi olsa da uçma, teleportasyon, zihin kontrolü şekil değiştirme gibi özelliklere sahip canlılar. 

Harrington'la birlikte kadroya Barry Keoghan (Druig) ve Gemma Chan (Sersi) de katıldı. Hatta The Eternals'in özellikle Sersi ve Ikaris üzerine kurulu olması bekleniyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER