Netflix Türkiye dizisi Aşk 101'den ilk bilgiler geldi!

Netflix Türkiye dizisi Aşk 101'den ilk bilgiler geldi!
Netflix Türkiye ortak yapımı Aşk 101 dizisinden ilk bilgiler gelmeye başladı. 7 Ağustos günü dizinin beşinci bölümünün çekimleri sürerken bir set ziyareti etkinliği düzenleyen Netflix Türkiye ekibi medya mensuplarını ve influencerları ağırladı. Etkinlik esnasında çekimlerden sahne izlendi ve oyuncularla bir soru cevap seansı düzenlendi.

Ay Yapım tarafından hazırlanan ve Netflix Türkiye'nin üçüncü dizisi olan Aşk 101 (Love 101) Kiralık Aşk ve Ufak Tefek Cinayetler gibi çok izlenen dizilerin yazarı Meriç Acemi tarafından kaleme alınıyor. Oyuncu kadrosunda Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu, Alina Boz, Selahattin Paşalı, İpek Filiz Yazıcı, Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun yer aldığı dizinin hikayesi 1998 yılında geçiyor ve günümüze de uzanıyor. 

Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz basının sorularını yanıtladı

Okula devam edebilmek için en sevdikleri öğretmenlerini okulda tutma konusunda plan yapan 17 yaşında bir grup asi genci odağına alan hikaye gençlerin aşkı keşfetme süreçlerini odağına alıyor. Gençler, öğretmenlerini okula yeni gelen basketbol koçuna aşık etmek üzere işe koyulduklarında asıl kendileri aşkı keşfetmeye başlarlar ve bu yolculukta beraberken güçlü olduklarını, sevginin ise zorla var edilemeyeceğini fark ederler.

Aşk 101'i, Kara Para Aşk dizisi ve son olarak Şampiyon adındaki sinema filmiyle rejisine aşina olduğumuz Ahmet Katıksız ile Ufak Tefek Cinayetler'in ikinci yönetmeni olan Deniz Yorulmazer yönetiyor. Toplamda sekiz bölümden oluşan sezonun yayın tarihi ise 2020 olarak açıklandı.

Gelişmeleri bildireceğiz.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER