Biz (Us) filminden fragman ve afiş yayınlandı!

Biz (Us) filminden fragman ve afiş yayınlandı!
Oscar ® ödüllü, vizyoner yönetmen Jordan Peele, Kapan filmindeki ilk yönetmenlik denemesiyle modern kültüre şok dalgaları göndererek kışkırtıcı, sosyal bilinci yüksek korku filmleri için yeni bir standart belirledi. Şimdi ise yazdığı, yönettiği ve yapımını gerçekleştirdiği bir başka orijinal kabusla geri dönüyor.

Günümüzde, Kuzey Kaliforniya sahilinde geçen BİZ filmi bir Monkeypaw Productions yapımı. Oscar® ödüllü Luipita Nyong’o, kocası Gabe (Black Panther’de Winston Duke) ve iki çocukları (Shahadi Wright Joseph, Evan Alex) ile birlikte sakin bir yaz tatili için sahil kıyısındaki çocukluk evine dönen Adelaide Wilson rolünde. Geçmişten gelen, açıklanamayan ve çözülmeyen bir travma tarafından ele geçirilen ve ürkütücü bir dizi tesadüf yaşayan Adelaide, ailesinin başına kötü bir şey geleceğinden giderek daha emin olmaya başladıkça paranoyasının da tırmandığını fark eder.

Yazar ve yönetmen Peele, Sean McKittrick, Jason Blum ve Monkeypaw’dan Ian Cooper ile  Monkeypaw Productions şirketi için yapımı üstleniyor. BİZ filmi 22 Mart’ta sinemalarda.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER