Turkish-i Dondurma filmin fragmanı yayınlandı!

Turkish-i Dondurma filmin fragmanı yayınlandı!
AYLA VE MÜSLÜM’le gişede “Tüm Zamanlar” rekorlarını kırarak Türkiye sinema tarihini baştan yazan Dijital Sanatlar Yapımevi'nin yapımcılığını yaptığı, Can Ulkay’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Turkish-i Dondurma filmin fragmanı yayınlandı.

AYLA filminin başarısıyla beraber sinema sektörünün güçlü aktörleri arasına giren Dijital Sanatlar Yapımevi, bu başarısını MÜSLÜM’le de tekrarlayarak “Tüm Zamanlar” listesinde üst sıralarda iki filmle yer aldı.

Gerçek hayat hikayelerini beyazperdeye uyarlayarak ülkemiz sinemasında eksikliği hissedilen “True Story” kategorisinde önemli bir boşluğu dolduran Dijital Sanatlar, SOHO’da düzenlediği basın toplantısıyla hem vizyona girecek filmlerini hem de bu yıl çekimlerine başlayacak yeni projelerini tanıttı.

İki bölüm halinde düzenlenen basın toplantısının ilk bölümünde Turkish’i Dondurma filminin fragmanı ilk kez basın mensuplarıyla buluştu. Ardından Yapımcı Mustafa Uslu, Yönetmen Can Ulkay, filmin oyuncularından Ali Atay, Erkan Kolçak Köstendil, Şebnem Bozoklu ve Alma Terziç sahneye çıkarak gazetecilerin sorularını yanıtladı. 

Turkish-i Dondurma, 15 Mart'ta vizyona giriyor!

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER