Ufak Tefek Cinayetler: 44 bölüm 44 sahne (1. sezon)

Ufak Tefek Cinayetler: 44 bölüm 44 sahne (1. sezon)
Bundan 1 sene önce Star TV ekranlarında yeni bir diziyle tanıştık: Ufak Tefek Cinayetler. Ancak gösterişli dünyası, ilgi çekici senaryosu, stilize rejisi ve oyunculuklarıyla bu dizinin diğerlerinden çok farklı olduğunu fark etmemiz kısa sürmedi. Bölümler ilerledikçe dizi hem kalitesini, hem reytinglerini artırmaya devam ederken 15. bölümle birlikte senaryodaki çatlaklar birçok izleyicinin dikkatini çekmeye başladı. Her şeye rağmen ilk sezonu kazasız belasız tamamlarken 2. sezona yeterince iyi hazırlanılmaması ve yaşanan büyük talihsizliklerle birlikte UTC'nin sonu beklediğimizden çok daha erken geldi. Maalesef 3 gün (siz bu yazıyı okuduğunuzda 2 olacak) sonra ekranların en farklı dizilerinden birine veda edeceğiz. 

Bu yazı nezdinde başta Ay Yapım olmak üzere, Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen, Bade İşçil, Mert Fırat, Osman Sonant, Yıldıray Şahinler, Ferit Aktuğ, Selim Bayraktar, Ushan Çakır, Duygu Sarışın, Tansu Biçer, Hayal Köseoğlu olmak üzere tüm oyunculara, Ali Bilgin, Deniz Yorulmazer, Meriç Acemi ve emeği geçen herkese teşekkür etmek de boynumun borcu. 

Neyse lafı fazla uzattım. Madem Sarmaşık'a veda etme zamanı geldi, o zaman geride bıraktığımız 44 bölümden 44 sahneyi tekrar hatırlamaya ne dersiniz? Cevabınız 'Evet' ise buyurun başlayalım.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER