HBO’nun fenomen dizisi Westworld ikinci sezonuyla da Digiturk’te!

HBO’nun fenomen dizisi Westworld ikinci sezonuyla da Digiturk’te!
HBO’nun ilk sezon yayınına Ekim 2016’da başladığı 10 bölümlük bilim-kurgu, gerilim draması Westworld’de ikinci sezonla kavuşmaya sayılı günler kaldı. Bilindiği üzere Westworld, ünlü yazar Michael Crichton’ın 1973 yılındaki ilk yönetmenlik denemesi olan aynı adlı sinema filminden Jonathan Nolan ve karısı Lisa Joy tarafından televizyona uyarlandı. J.J. Abrahams’ın yapımcıları arasında olduğu serinin ilk sezonunda Evan Rachel Wood, James Marsden, Thandie Newton, Ed Harris, Anthony Hopkins gibi yıldız oyunculardan oluşan bir kadro yer alıyordu. İkinci sezonda ise Peter Mullan gibi güçlü oyuncular serinin hikayesine dahil olacak. 

İlk sezonu “The Maze” ( Labirent) olarak başlıklandırılan serinin 22 Nisan’da Amerika’da yayına başlayacak olan ikinci sezonu ise “The Door” (Kapı) adını taşıyor. 28 Şubat’ta Entertainment Weekly’ye konuşan Jonathan Nolan ve Lisa Joy bu sezonda Ed Harris’in genç halini göreceğimizi, Anthony Hopkins’in canlandırdığı Dr. Robert Ford karakterinin ise geri dönmeyeceğini belki gençlik halini birkaç bölümde göreceğimizi açıklamışlardı. Serinin yayına girdiği her ülkede istisnasız iltifat alan kısmı müzikleri ve jeneriği olmuştu. Westworld'ün müzikleri aynı zamanda Game of Thrones'un da müziklerini yapan Ramin Djawadi'ye ait. İzleyeni kendine hayran bırakan jenerik ise Studio Elastic tarafından yaratıldı. Studio Elastic aynı zamanda Rome, Game of Thrones ve Carnivale'nin de jeneriklerini tasarlayan firmadır. 

Tüm dünyada yüksek izlenme oranları alan Westworld’ün ikinci sezonu 23 Nisan’da ABD ile aynı anda her Pazartesi sabah 04.00’te Türkçe alt yazılı olarak beIN CONNECT Canlı TV kategorisindeki beIN SERIES SCI-FI kanalında yayınlanacak. Aynı akşam Orijinal dil ve Türkçe dublaj seçeneğiyle her Pazartesi 23.00'te Digiturk'ün beIN SERIES SCI-FI HD kanalında yayınlanacak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER