Fi oyuncuları ile 5 soru, 5 cevap!

Fi oyuncuları ile 5 soru, 5 cevap!
Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, Mert Baykal'ın yöneteceği, başrollerini ise Mehmet Günsür, Ozan Güven, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi ve Serenay Sarıkaya'nın paylaştığı dizi (bu akşam) 31 Mart’ta  izleyicileriyle buluşacak. 

Azra Sarızeybek Kohen’in uzun süre bestseller listesinden inmeyen Fİ Çİ Pİ üçlemesinden yola çıkarak Nükhet Bıçakçı’nın senaryosunu yazdığı Fİ; ihtiyaç duyduğu her şeye sahip olan ünlü psikiyatrist Can Manay’ın, Duru ile karşılaştıktan sonra değişen ve değiştirdiği hayatların tutku, gizem ve arayış dolu hikayesini anlatıyor.

puhutv’de “31 Mart”ta ilk 3 bölümü yayınlanacak olan dizi; her şeyini aşka adayacak ve yine her şeyini aşk yüzünden kaybedecek bir adamın travmalarla dolu bir hayatın çekmecelerinde geziyor. Mükemmelliğin, güzelliğin, tutkunun, dengenin ve aşkın anlatıldığı dizi 4K çekim kalitesiyle Türkiye’de bir ilk olarak seyircisine görsel bir şölen sunmaya hazırlanıyor.İlk bölüm öncesi dizinin başrollerine ve yapımcısına Fi ile ilgili 5 soru sorduk ve cevaplamalarını istedik.. 

İşte o soru ve cevaplar..

Fİ’NİN 5 OYUNCUSUNA
5 SORU 5 CEVAP
 
1- Fİ teklifini kabul etmenizdeki en büyük etken neydi?
2- Hikayede size en çok ne çekti?
3- Karakterinizin kendinize çok benzettiğiniz ve hiç benzetmediğiniz yönü?
4- Karakterinizi üç kelimeyle anlatmanız gerekse?
5- Son söz sizin.


Cevaplar için sayfaları tıklamaya devam ediniz..


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER