16. !f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali önerileri

16. !f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali önerileri
!f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali, 2002’den bu yana 80.000 kişilik izleyici kitlesiyle kültür sanat hayatına yeni bir soluk getiriyor.
Merakla beklediğimiz 16. !f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali geldi çattı. Vizyonda kolay kolay rast gelemeyeceğimiz bağımsız filmler ve belgesellerden geniş bir seçki sunan festival, sinemaseverlerin göz bebeği. 16. yaşını kutlayan festival, “!f filmi izlemeden mezun olmayın.” kampanyası ile belirli sayıda öğrenciye 2 TL'den satışa sunduğu biletlerle filmleri izleme şansı veriyor. 16-26 Şubat İstanbul, 2-5 Mart Ankara ve İzmir’de gerçekleşecek festivalin bu yılki teması ise “İyileştiren şeyler...”

Çok sayıda bağımsız filme yer veren festival,  tüm sinemaseverlerin de kıymetlisi. Gönül ister ki her bir filmi izleme şansımız olsun. Ancak kendi adıma tüm filmlere yetişmem neredeyse imkansız... İf 2017 programınızı henüz yapmadıysanız, kendim için seçtiğim birkaç filmi naçizane fikir vermesi adına sizlerle paylaşmak istedim. Sinema dolu 11 günlük !f macerasının, hepimizi iyileştirmesi dileğiyle, keyifli festivaller..
Yazı devam ediyor...
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER