Asker hikayeleri ve Özel Kuvvetler teması dünya televizyonlarını da işgal edecek!

Asker hikayeleri ve Özel Kuvvetler teması dünya televizyonlarını da işgal edecek!
Türk televizyonlarında yeni bir hikaye trendi başlıyor. 2017 sezonunda üç ana kanal Asker hikayeleri ve Özel Kuvvetler temalı projeler hazırladığını resmi olarak duyurdu. Limon Film'in, Fox Türkiye için hazırladığı Savaşçı; Es Film- Barakuda ortaklığında Kanal D için hazırlanan ve 27 Mart'ta ilk bölümü yayınlanacak olan "İsimsizler" ile Tims&B Yapım'ın Star Tv için hazırladığı, başrolünde Tolga Sarıtaş'ın olduğu, Ethem Özışık'ın senaryosunu kaleme aldığı Söz. Bu üç proje de en geç Mart sonu Nisan 2017 başında yayına çıkmaya hazırlanıyor.

TRT'nin Vatansever adında bir proje çalıştığını da biliyoruz. Yanı sıra Atv ve Show Tv'nin de benzer türde hazırlıkları olduğu duyumlarımız arasında ancak henüz kesin bilgilere ulaşamadık.

Ülkemizde gösterime giren Alper Çağlar'ın yazıp yönettiği Dağ ve Dağ 2 adındaki filmlerin gerek gişede gerekse televizyonda gösterdiği sıradışı izlenme başarılarından sonra yükselmiş gibi görünen bu trend, aslında dünya televizyonlarının da hızla yöneldiği bir tür.

Meraklı seyirciler ve okurlarımız için dünya televizyonlarında yayınlanan ya da yayına hazırlanan ve bu türü içeren hikayeleri kapsayan projeleri listeledik.

Buyrunuz..
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER