Neden Cesur ve Güzel izleyelim?

Neden Cesur ve Güzel izleyelim?
Ay Yapım'ın, Kıvanç Tatlıtuğ'a yeni bir dizi daha yapacağını yaklaşık 18 aydır medyadan çeşitli haberlerle okuduk. Anlaşma gereği Star Tv'de yayına girecek olan diziyi önce Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın yazacağı resmi olarak açıklanmıştı. Adının "Siyah Beyaz" olduğunu da öğrendiğimiz hikayede Kıvanç Tatlıtuğ "bad boy" olacaktı. Magazin basınının bile isteye köpürttüğü "Baş kadın oyuncu" sorunsalı da yıl sonuna doğru aydınlanmış, Tatlıtuğ'un partnerinin Tuba Büyüküstün olduğu ilan edilmişti.

Ancak sonra bir değişiklik gerçekleşti ve hikaye değişikliğine gidildiği, yeni hikayenin senaryo yazarının Ece Yörenç olacağı açıklandı. Siyah Beyaz gündemdeyken el sıkışılan yan oyuncu kadrosu ve mekanlar hızla revize edildi. Yönetmen Ali Bilgin ve başroller dışunda hemen her şey değişiyordu. Oyuncular basına hızla "çok memnunuz" röportajları verdiler ve Cesur ve Güzel mütevazı tanıtımlar eşliğinde 10 Kasım perşembe akşamı yayına girdi..

Cannes'da düzenlenen içerik fuarı Mipcom'dan bildiğimiz üzere dizi yurtdışı satışları konusunda oldukça rağbet görüyor. Ortalama bir izlenme oranıyla yayına giren dizi ikinci bölümü itibarıyla reyting listesinde de istikrarlı bir yükselişe geçti.

İşte sezonun en iddialı soap operası Cesur ve Güzel'i hâlâ izlemeyenler varsa onlara seçim yapmaları konusunda yardımcı olacağını umarak bu listeyi hazırladım.

Buyrun bakalım..
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER