Kiralık Aşk geri dönsün!

Kiralık Aşk geri dönsün!
Aynı ekip, aynı sıcaklık ama uymayan tat!
Nerede ah o eski günler...
Özlüyoruz Albayım..

Gerçekten baştan aşağı özlüyoruz. Baştan aşağı derken ciddiyim. 

Kıyafetler, saç - makyaj her şeyiyle değişen ve tıkanan sevgili göz bebeğimiz Kiralık Aşk’ın eski hallerini özlüyoruz.

Bunu bir isyan gibi haykırıyoruz ama bizi görmezden geliyorlar Albayım..

Kiralık Aşk’ı devleştiren hiçbirini gerçekten tanımadığı halde teknik ekibi dahil özümseyen göklere çıkartan biz KA ailesini dikkate almıyorlar. Belli ki klişelerin dışında bir hava yaratılmak isteniyor ya da ben tüm iyi niyetim ile böyle olduğunu düşünüyorum. Tam aksi de olabilir değil mi?

Diziyi mahvetmek, saçmalamak gibi? 

Yok artık! 

Hikaye uzun zamandır sarpa sarıyor, konular arası geçişler yoruyor hatta anlamsız ve sıkıcı oluyor. Tabii ki yan karakterleri de izleyeceğiz hepsini çok seviyoruz. Ancak onları o kadar çok ön planda tutuyorsunuz ki baş karakterleri yok sayıyorsunuz. 

Adını yazarsam muhtemelen yayımlanmayacak o nedenle tarif ederek yazmak isterim. Yaz döneminde başlayan Çarşamba akşamları bizimle buluşan tatlı bir aşk dizisi var farklı bir kanalda oynuyor. Dizi yeni sezona girdi başka büyük diziler ile çakıştığı için Cumartesi akşamına alındı. Yetmedi seyirci yorumları dikkate alındı senaryo ekibine yeni insanlar dahil edildi. Yani kitlesini dikkate alan bir iş olmaya devam ediyor. Seçilen ve giydirilen kıyafetlere saça, makyaja laf bile etmiyorum hepsi efsane başroldeki güzelliği ve ekibi bildiğiniz uçuruyorlar!

Bilmem anlatabildim mi?

Lütfen artık sesimiz duyulsun.

Kiralık Aşk efsanesi uzun yıllar boyunca şanıyla kocaman kocaman anılsın.

Sürç-i lisan ettiysem, affola!
Sevgiler…
 BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER