Poyraz Karayel varken neden kanal değiştiremiyorum?

Poyraz Karayel varken neden kanal değiştiremiyorum?
1. Polisiye, komedi, dram ve aşkın yani dördünün de bir arada olduğu tek dizi.

2. Kan döken mafya hesaplaşmaları var. Fakat hiçbiri sıradan polisiye kovalamacaları gibi değil. Ayrıca ortadan yok olan Poyraz’ın bölüm sonunda ortaya çıkışı da mükemmel olmuş. Hikayesi yeni sezonun ilk bölümünde sanki hiç ara vermemiş gibi yerine cuk oturan ve 3. sezon olmasına rağmen bu kadar dinamik kalabilen tek dizi.

3. Baştan sona hem heyecan, duygusallık, aşk ve sevgi; hem de özlem, hırs, kin ve nefrete yer verebilen -ki bu durum bende adeta bir duygu durum bozukluğu yaratıyor- tek dizi.

4. Tam kanal değiştirecekken ekranda beliren ve her daim her telden çalabilen Zülfikar filozofu ile güldürürken düşündüren tek dizi.

5. Sadece Zülfikar değil, tüm karakterleri kendine has olan tek dizi. Her karakter bir duyguyu çağrıştırıyor. Poyraz cesareti,  Ayşegül özgürlüğü, Çınar korkuyu,  Sadrettin hırsı, Nevra gizemi, Despina sevgiyi.

6. Kostümleri ile dizi izleyicisini ekrana kilitleyen tek dizi.

7. Reklamdan nefret eden beni ağlatarak,  işte dram böyle olur derken farkında olmadan reklamları izleten ve hemen her bölümde Tehlikeli Oyunlar’dan nefis alıntılar yaparak  kendisine saygı duyulan tek dizi.

8. Hayatta tek başına kaldığımızda sadece kendimize, kalabalık bir aile olduğumuzda ise sadece yakınlarımıza odaklanmamız gerektiğini bize hatırlatan tek dizi. Ailenin çok önemli olduğunu ancak doğru insanla ve doğru zamanda olmasının da önemini vurgulayan tek dizi.

9. İçinde gerçek aşkın olduğu tek dizi.

10. Aşkın sertçe kavurduğu kalbimizi yatıştırıp sevginin yumuşaklığında soğutmamız gerektiğini hatırlatan tek dizi.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER