Hafiflemiş Kiralık Aşk

Hafiflemiş Kiralık Aşk
23 Eylül akşamı saat 20.00 sularında tüm Kiralık Aşk Ailesi dâhil milletçe Cuma akşamının efendisini izledik. İkinci sezona fevkaladenin de fevkinde bir giriş yaptık. Nasıl özlemişim, nasıl özlemişiz..

Bu dönüşü "Hafiflemiş Kiralık Aşk" diye isimlendirmek istedim çünkü izlediğim bu iki bölümdür karakterlerini son derece özümsemiş, akan oyunculuklar görüyorum. İzlemelere doyamıyorum. Bitiyor, döne döne tekrar izliyorum.

Yeni sezondaki İplikçi ve Topal;

** The Adam İplikçi.. Üzerinden attığı o yoğun cool duruşun yerini “adamına” göre oldukça hafiflemiş çok ama çok daha rahat bir Kral'a bırakmış.. Arş ‘a yükselttiği o şahane serseri sakalı, bronz teni, daha da genişlemiş omuzları ve vücuduyla bizleri uçurmuyor da ne yapıyor? Üstüne üstlük Defne'sinin peşinde pervane olan deli gibi KISKANAN (Defne BENİM! ) King Ömer İplikçi var. Aşığım diyor. Hep diyordu ama cool duruyor sadece Defne'sine diyordu. Şimdi ele güne diyor çekinmiyor, savaşıyor.. Teşekkürler Meriç Acemi.

** Defne di Ömer.. Yeni sezon fragmanında bu deyişi duyduğumuz andan itibaren dilimize yapışan bir ifade olmadı mı? Fragmanı açıp açıp Ömer'in sesinden bu özlem dolu ifadeyi dinlemedik mi? (Ben yaptım ^^ ) Defne, şimdi olduğundan çok daha kırılgan, daha çok korkan bir hale bürünmüş. Terk edilmenin verdiği o zalim acıyı çok ama çok derinde yaşamış. Ömer'in gidişi, Ömer tarafından baktığımda haklı ama terk edilmeyi yaşamış bir insan olarak Defne'nin yeni sezondaki hal ve gidişatını daha çok haklı buluyor ve destekliyorum. Girl Power :P

Hayata ve insanlara teni kadar bembeyaz bakan canımız Defo’muz. Kendinden çok sevdiği Ömer'i tarafından "sana nasıl güvenebilirim bir daha" diye terk edildi..  


Yazı devam ediyor..
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER