NTV'de bayram ekranı!

NTV'de bayram ekranı!
NTV'nin 3 deneyimli sunucusu Gülay Afşar, Seda Öğretir ve Simge Fıstıkoğlu, bayramda usta sanatçılarla bir araya geliyor, yüz yüze sohbet ediyor. Hülya Koçyiğit, Cüneyt Arkın, Erol Evgin, Candan Erçetin, Kerem Alışık, Nebahat Çehre, Selami Şahin, Nükhet Duru, Serkan Çağrı ve Suzan Kardeş bu bayram NTV ekranlarında!
 
5 TEMMUZ SALI – BAYRAMIN 1. GÜNÜ
 
10:10 SİMGE FISTIKOĞLU, SERKAN ÇAĞRI VE SUZAN KARDEŞ’DEN BAYRAM SOHBETİ
 
Simge Fıstıkoğlu klarnetin büyülü yorumcusu Serkan Çağrı ve balkan müziğinin en sevilen yorumcusu Suzan Kardeş'le İstanbul'da çok özel bir mekanda bir araya geliyor.
 
Suzan Kardeş ve Serkan Çağrı'nın buluşması noktası ise Balkanlar'da geçirdikleri çocuklukları ve bayramlar oluyor. Balkanlar'da hüzünlü ve neşeli bir yolculuğa çıkan ikili bayrama özel canlı performanslarıyla da NTV izleyicisine tadımlık bir bayram şöleni sunuyor.
 
14:10 GÜLAY AFŞAR VE HÜLYA KOÇYİĞİT İLE BAYRAM SOHBETİ
 
Gülay Afşar, Türk sinemasının efsane oyuncusu Hülya Koçyiğit'le NTV ekranlarında buluşuyor.
 
Hülya Koçyiğit, eşi Selim Soydan, kızı Gülşah Alkoçlar ve torunlarıyla yaşadığı bayramları anlatıyor. Kariyerindeki dönüm noktalarını, hayatını değiştiren yönetmen ve oyuncuları, gelecek planlarını paylaşıyor.
 
16:10 SEDA ÖĞRETİR VE SELAMİ ŞAHİN’DEN BAYRAM SOHBETİ
 
Türk müziğinin usta yorumcusu Selami Şahin, Seda Öğretir ile bir araya geliyor.
 
Selami Şahin klasikleşmiş şarkılarının hikayelerini anlatıyor, annesine ve eşine yazdığı şarkıları paylaşıyor. Sanatta 50. yılını kutlayan Şahin, birçok şarkı verdiği Zeki Müren'den Emel Sayın'a, İbrahim Tatlıses'ten Bülent Ersoy'a dair anılarını anlatıyor. 
 
19:10 GÜLAY AFŞAR VE CANDAN ERÇETİN İLE BAYRAM SOHBETİ
 
Ekranların sevilen sunucusu Gülay Afşar, Türk pop müziğin en güçlü kadın yorumcularından Candan Erçetin ile NTV ekranında sıcak ve samimi bir sohbete imza atıyor.
 
Candan Erçetin NTV ekibini Ortaköy'de açtığı müzik, vokal ve kültür sanat atölyelerinin yapıldığı Cep Sahne'de ağırlıyor. Burada yapılan atölye ve çalışmalar hakkında bilgi veriyor. 28 Temmuz'da Harbiye'de vereceği konserle ilgili ilk detayları paylaşıyor.  Zaman zaman İstanbul'dan fırsat buldukça gidip yaşadığı Kırklareli'ndeki evinde bayram geleneklerini sürdüren Erçetin, ailenin en büyüğü olarak herkesi bayramda kendi evinde ağırladığını anlatıyor.
 
6 TEMMUZ ÇARŞAMBA – BAYRAMIN 2. GÜNÜ
 
10:10 SİMGE FISTIKOĞLU VE NÜKHET DURU’DAN BAYRAM SOHBETİ
 
Simge Fıstıkoğlu, Türk pop müziğin en büyük yorumcularından Nükhet Duru ile bu aralar rol aldığı Star TV dizisi "Şahane Damat"ın setinde buluşuyor.
 
Nükhet Duru, yeni dizisinden yakında yazmayı planladığı İstanbul'un eğlence ve kültür hayatını anlatan kitabına, çocukluğundaki bayramlardan şimdilerde oğlu ile yaşadığı bayramlara çarpıcı açıklamalarla NTV'ye konuk oluyor.
  
16:10 GÜLAY AFŞAR VE KEREM ALIŞIK’TAN BAYRAM SOHBETİ
 
Ntv'nin kültür sanat programı Gece Gündüz'ün sunucusu Gülay Afşar, sinema ve tiyatro dünyasının en üretken isimlerinden Kerem Alışık'la denize karşı bayram sohbeti gerçekleştiriyor.
 
Kerem Alışık ise NTV ekibini şair dayısı Attila İlhan'ın Kanlıca'daki evinin yakınlarında ağırlıyor. Bu evde dayısıyla yaşadığı hatıraları, annesi Çolpan İlhan ve babası Sadri Alışık'ın hayatını nasıl etkilediğini anlatıyor. Hayatına, çocukluğuna ve gençliğine dair samimi itiraflarda bulunuyor.
 
19:10 SEDA ÖĞRETİR VE NEBAHAT ÇEHRE’DEN BAYRAM SOHBETİ
 
Ntv'nin Ana Haber spikeri Seda Öğretir sinema ve dizi oyuncusu Nebahat Çehre ile denize karşı bayram sohbetinde!
 
Çehre, Samsun'da geçen çocukluk bayramlarını, Yılmaz Güney'le yaşadığı büyük aşkı, Türkiye güzeli seçildiği yılları, şarkıcılık ve sahne hayatını, aşka ve özel hayatına dair tüm detayları Seda Öğretir'e anlatıyor.
 
7 TEMMUZ PERŞEMBE – BAYRAMI 3. GÜNÜ
 
14:10 SİMGE FISTIKOĞLU VE CÜNEYT ARKIN’DAN BAYRAM SOHBETİ
 
Ntv'nin ekran yüzü Simge Fıstıkoğlu, Türk sinemasının en büyük aksiyon ve romantizm ustası Cüneyt Arkın'ın evinde keyifli bir bayram sohbeti gerçekleştiriyor.
 
İkili Cüneyt Arkın'ın çocukluğunun bayramlarından, şimdiki bayramlardan, filmlerinden, ödüllerinden, hala çok aşık olduğu eşi Betül Arkın'dan, resim yeteneğinden ve setlerde yaşadığı heyecanlı ve komik anılarından konuşuyor.
 
19:10 SEDA ÖĞRETİR VE EROL EVGİN’DEN BAYRAM SOHBETİ
 
NTV'nin Ana Haber spikeri Seda Öğretir, müziğin efsane isimlerinden Erol Evgin'le buluşuyor.
 
Erol Evgin yeni albümü "Altın Düetler"i anlatıyor. Albümde yer alan yakın dostları Sezen Aksu, Nükhet Duru ve Emel Sayın gibi isimlerle yaşadıklarını paylaşıyor. Yaşam felsefesi ve yeni beslenme alışkanlıklarıyla ilgili bilgiler veriyor.  
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER