Hollywood Dedikoduları: Genç oyuncu Anton Yelchin kaza sonucu hayatını kaybetti

Hollywood Dedikoduları: Genç oyuncu Anton Yelchin kaza sonucu hayatını kaybetti
EURO 2016 devam ediyor, malumunuz. Geçtiğimiz hafta kısa süreli "Acaba bir üst tura çıkacak mıyız?" stresi yaşadık ama neyse ki geçti gitti şu tantana. Hafta içini bitirmeden kod adı Brexit olan İngiltere'nin AB'den ayrılması büyük bir gündem oldu. Öyle ki, ne kadar alakalı ve alakasız insan varsa üstüne fikir belirtti desem doğru olur. Haliyle konu Hollywood'a ve magazine bile sıçradı.

Zaten hiçbir şey bulamazsan konu üstüne fikir belirten ünlülerin mesajlarını alıp galeri yap, oldu sana içerik işte. Araya dereye bir de Michael Jackson'ın 2003'te çocuk pornosundan yargılanmasından kalan mahkeme kayıtları basına sızdı. İçi iğrençlik dolu, o kadarını söylesem yeter bence. Çok yoğun olmasa da her telden ayrı ses gelen bir haftayı geride bıraktık.

Geçtiğimiz Pazar günü, bize göre akşam saatlerindeyken ise medyaya aniden bir vefat haberi düştü: Genç oyuncu Anton Yelchin 27 yaşında hayatını kaybetti. Hem de kaza sonucu. Yalnız çok pisi pisine gerçekleşen bir kaza sonucu üstelik.

Oyuncu evine geldikten sonra arabasından inmiş ve posta kutusuna doğru hareket etmiş. Bu sırada arabası bir anda harekete geçerek oyuncuya arkadan çarpmış ve Anton çit, posta kutusu ile araba arasında ezilerek maalesef ölmüş. Üstelik cesedi provaya gelmemesi üzerine kendisini aramaya başlayan arkadaşları tarafından birkaç saat sonra bulunmuş. Şimdilerde kullandığı jipin modeli üretim hatasından dolayı inceleme altında ve bazılarının düşündüğü gibi bir sorun saptanırsa birkaç milyon dolarlık bir dava kapıda gibi görünüyor.

Günümüzün yükselen isimlerinden biri olan Yelchin'i Star Trek filmlerini takip edenler Chekov karakteriyle tanırlar, dizi dünyasında ise özellikle 15 yaşındayken oynamaya başladığı Huff diziyle biliniyor. Ancak gerçek şu ki hem 27 Kulübü'ne bir kurban daha verildi, hem de yetenekli bir oyuncuyu daha kaybetmiş olduk...
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER