Hollywood Dedikoduları: Amerika'da Mutlu Kaya vakası; Christina Grimmie öldürüldü!

Hollywood Dedikoduları: Amerika'da Mutlu Kaya vakası; Christina Grimmie öldürüldü!
Geçtiğimiz haftanın Amerika medyasındaki gündemin yine sakin olduğunu söyleyebiliriz. En azından bize ve bizim ülkeninkine göre... Hafta sonu vefat eden Muhammed Ali'nin cenazesi gündem oluşturmaya devam etti. Gerçi doğruya doğru, cenaze bizim ülkede malum nedenlerden dolayı daha fazla gündem olmuştur.  Amerika Başkanlığı'na Demokrat Parti'den aday olmak için delege toplamaya devam eden Hillary Clinton, Bernie Sander karşısında baraj delege sayısına ulaşınca başkan adaylığı kesinleşti. Hatta birçok ünlüden destek mesajı da aldı. Yani artık başkanlık için Cumhuriyetçi Parti'nin dayı Donald Trump ile yarışacak. (Allah kolaylık versin, sabır isteyen bir iş olsa gerek o adamla uğraşmak.)

Bir de malumunuz, Euro 2016 denen bir aylık tantana başladı. Herkese kolay gelsin, ben o kadar söyleyeyim sadece... Bir de bu akşam Türkiye'nin maçı var. Konumuza dönersek:

Ülkemizde yayınlanan bir ses yarışmasında, hatta Sibel Can'ın ekibinde yarışan biri olan Mutlu Kaya'nın eski erkek arkadaşı tarafından vurulması olayını bilirsiniz. O dönemde ve sonrasında epey olay olmuştu. Hatta birkaç gün önce onu vuran kişi indirimsiz 15 yıl hapis cezası da aldı. İşte buna benzer bir olay çok kısa bir süre önce Amerika'da oldu.

Bizdeki O Ses Türkiye'nin orijinali The Voice'ta 2014'te yarışan, Adam Levine'in ekibinde olup üçüncü olarak bitiren Christina Grimmie, Orlando'da grubuyla verdiği konserden sonra fanlara imza verirken silahlı saldırıya uğradı. Başından yaralanan şarkıcı hastaneye kaldırılsa da maalesef kurtulamadı. Üstelik bu kadar değil, 22 yaşındaki kızı vuran adam sonrasında tutmuş kendisini de öldürmüş.

Ortalıkta bilgi kirliği olduğunu söyleyebiliriz, daha doğrusu henüz pek bir şey yok ama görünüşe göre bizdenin aksine o ikili arasında direkt bir bağlantı yokmuş ve adamın takıntılı bir fan olduğu üzerinde duruluyormuş. Ayrıca adamın üstünden iki silah, bir de bıçak çıkmış. Mekanı da şimdilik kapatmışlar.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER