Ferzan Özpetek'in son filmi "İstanbul Kırmızısı"na dev kadro!

Ferzan Özpetek'in son filmi
Halit Ergenç; Çiğdem Onat ve Tuba Büyüküstün
FERZAN ÖZPETEK’İN “İSTANBUL KIRMIZISI” DEV BİR OYUNCU KADROSUNU BİR ARAYA GETİRDİ!

Şehrin Işıkları, karanlık sokaklar, gemiler, sofralar, vapurlar, İstanbul Boğazı ve bir aşk hikayesiyle Ferzan Özpetek’in İstanbul’u bizi bekliyor.

Usta yönetmen Ferzan Özpetek, İstanbul’da geçen bir aşk hikayesini anlattığı ve şehri doğal bir plato olarak kullandığı filminde dev oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor.

Şehrin farklı mekanlarında çekimlerini sürdürdüğü, İstanbul’un başrolde olduğu filmin kadrosunda Halit Ergenç (Orhan),  Tuba Büyüküstün (Neval), Nejat İşler (Deniz), Mehmet Günsür (Yusuf), Çiğdem Selışık Onat, Serra Yılmaz, Zerrin Tekindor, Ayten Gökçer, Reha Özcan, İpek Bilgin, Tuğrul Çetiner, Cemre Ebuzziya, Selim Bayraktar, Şerif Sezer, Nergis Öztürk, Rıza Kocabeyoğlu, Deniz Türkali yer alıyor.

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, İmaj ve İtalya’dan R&C Produzioni ortaklığıyla çekimleri tüm hızıyla devam eden İstanbul Kırmızısı tamamen Türk oyunculardan oluşuyor.

BKM, çarşamba akşamı filmin çekim mekanlarından biri olan Büyükada Splendid Otel'de bir basın toplantısı düzenledi. Ferzan Özpetek ve filmin dört oyuncusu basının karşısına geçip soruları cevapladılar.


 
 
 
 
 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER