Hollywood Dedikoduları: Colton Haynes, eşcinsel olduğunu açıkladı!

Hollywood Dedikoduları: Colton Haynes, eşcinsel olduğunu açıkladı!
Geçtiğimiz haftanın ilk gündemi Pazartesi akşamı düzenlenen Met Gala'nın bu yılki daveti oldu. Tabiri caiz ise ipini koparanın olduğu bir davetti, kimi arasan bir tarafından çıkar yani. Kırmızı halı resimlerine bakmaktan Salı günü bir ara başım döndüydü artık. Öncelikle şunu, sonra da bunu bırakayım. Bakasınız varsa galeri olarak iş görür, yalnız onları bilmem de hiç değilse Claire Danes'inkini görmeden geçmeyin. Hatta gelmişken dili Türkçe bir moda blogu yorumu da bırakayım. Benim böyle zamanlarda okuyasım geliyor açıkçası... Neyse ben devam edeyim.

Arrow veya Teen Wolf'tan birini izleyenler Colton Haynes'i kesin tanır. İlkinin Roy'u, diğerinin Jackson'ı. İşte efendim, kendileri iki gün önce Entertainment Weekly'ye verdiği röportajla eşcinsel olduğunu açıkladı.

Aslında 'doğruladı' desek daha doğru olur gibi. Mesela çok uzağa değil, bizzat benim yazdığım bu Hollywood yazılarının 8 Ocak olanına gidelim. Oyuncunun Tumblr'ına yorum olarak bir fanın "Colton Haynes'in gizli bir eşcinsel geçmişi olduğunu duyduğumda hayatımda bir fark yaratmayacak olsa da çok heyecanlandım." yazdığından, bunu gören oyuncunun da "Bu bir sır mıydı ki? Hadi hayatın tadını çıkartalım ve pişmanlıklarımız olmasın." diye cevap verdiğinden bahsetmiştim. Medya o dönem bunun bir açıklama olup olmadığını sorgulamıştı.

Kadın rol arkadaşları ile sevgili olduğuna dair zaman zaman haberler çıktığından, buna erkek cephesinden Zachary Quinto da dahil olduğundan biseksüel mi acaba diye düşünsem de işte malum açıklama iki gün önce gelince konu açıklığa kavuştu denilebilir. Aynı röportajda Arrow'dan sağlık sorunları nedeniyle ayrılmak zorunda olduğundan, yukarıda bahsi geçen olayın basına yansımasından dolayı hiç hazırlıklı olmadığı bir durumun için girdiğinden falan da bahsetmiş.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER