TRT İzleme Günleri devam ediyor

TRT İzleme Günleri devam ediyor
TRT, 26 Nisan -1 Mayıs 2016 tarihleri arasında Antalya'da, dünyanın farklı kıtalarından gelen konuklarına TRT İzleme Günleri organizasyonu aracılığıyla unutulmaz bir tecrübe yaşatmaya devam ediyor. Bu sene ilk kez organize edilen "İzleme Günleri" sektörü pazarlama bağlamında anlama ve çözümleme konusunda katılımcılara alternatif okumalar sunuyor. Antalya Rixos Otel’de yapılan etkinliğe Güney Kore, Libya, Arjantin, Uruguay, Fas, Suudi Arabistan, Pakistan, Güney Afrika, Tunus, Lübnan, Ürdün, Mısır, Katar, Polonya, Arnavutluk, Bosna, Kırgızistan, Makedonya, Karadağ, Kazakistan ve ABD olmak üzere 25 ülkeden yapımcı ve şirket temsilcileri, kamu yayıncıları, pazarlama yöneticileri, program alım uzmanları, televizyon yöneticileri olmak üzere toplamda 100 kişi katılıyor. 

TRT İzleme Günleri’nde Kadir Has Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Eylem Yanardağoğlu ve TRT1 Program Yapımcısı Furkan Gündoğan birer sunum yaptılar. Filinta ve Diriliş dizilerinin oyuncuları katılımcılarla keyifli zaman geçirdiler. İzleme Günleri'nde TRT’nin yeni ve iddialı  projesi TRT TV Filmleri de tanıtıldı. Hazırsanız, artık her perşembe bir televizyon filmi izleyeceğiz. 

Etkinlik kapsamında, Türkiye’de televizyona bakış açısı, Türk dizilerinin yurtdışındaki cazibesi, belgesel yayıncılığı ve TRT belgeselleri, Türkiye’de animasyon ve örnekleri, Latin Amerika’da Türk dizilerine olan ilgi ve televizyon filmleri ile ilgili başlıklar altında paneller gerçekleştirilecek. Filinta ve Diriliş Ertuğrul dizisi oyuncularının da katılımcılarla bir araya geldiği TRT İzleme Günleri, 1 Mayıs’ta sona erecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER