Sektör Haberleri: Selin Şekerci ve Kaan Taşaner aynı dizide!

Sektör Haberleri: Selin Şekerci ve Kaan Taşaner aynı dizide!
● Geçen hafta size Gökçe Bahadır'ın NTC Yapım'ın yeni projesi Rengarenk'in başrol kadın oyuncusu olmaya hazırlandığını duyurmuştuk. Ancak Gökçe Bahadır bir son dakika kararıyla Rengarenk kadrosunda olmaktan vazgeçmiş. Duyumlarım Gökçe Bahadır'ın, Ay Yapım'ın yeni sezon için hazırladığı bir hikayeye daha sıcak baktığı yönünde..

● Gökçe Bahadır potadan düşünce NTC, hazırladığı romantik komedi Rengarenk için hemen ve yeniden kadro kurdu. Duyumlarıma göre rol Selin Şekerci'ye teklif edilmiş. Ve hikayenin erkek başrolü de Kaan Taşaner olacak. İmza aşaması biter bitmez, Mayıs gibi çekimleri başlayacak olan dizi, Haziran'da ekranda olmayı planlıyor. İyi yazılırsa, on numara iş olur, hayırlısı.

● Sektör 2016-2017 sezonunu sarmaya hazır halde yeni bir trend başlatmaya hazırlanıyor. Televizyon filmleri furyası! D Yapım'ın kaptanı Müge Turalı Pak, Hürriyet'e verdiği röportajda bu yeni açılımın ip uçlarını Blu Tv bazında vermişti. Duyumlarıma göre bir başka yapım şirketi de Tv8 için yeni sezonda yayınlanmak üzere televizyon filmleri hazırlamaya başlamış bile..
Yasal Uyarı: Bu sitede yayınlanan içerikler 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. www.ranini.tv'den yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER