Yeşilçam'a nazire gibi çift: Haluk ve Ece

Yeşilçam'a nazire gibi çift: Haluk ve Ece
Eveeeet gelelim bu hafta ki Haluk ve Ece'nin tatlılığına... İlk dakikalardan itibaren bölümden kendimi alamadığım sahnelere... Sevdiceğini kayıkla gezdiren, kahvaltı hazırlayan Haluk'a, birbirine aşkla baktıkları sahnelere... Hangi birini sayacağımı şaşırdım. Haluk Ece sahneleriyle donatılmış bu muazzam bölüm şimdiden en efsane bölümler arasında yerini almıştır. 

Evlilik teklifi için reçelin içine yüzük koymak kaçık esas oğlanımızdan başkasının aklına gelmezdi zaten. Reçeli kaşıklayarak yiyen çocuk kalpli canım Ece'm kaldı mı yüzük boğazında? (gülerken ağlayan emoji) Yüzüğü almak için kafasını göle sokan koca yürekli Haluk az beklemedi o yüzüğü vermek için. Seyirci yalan söylemez, izlerken biz de kuruduk "ha verdi ha verecek" derken. "Ben sana sırılsıklam aşığım" diyen çocuksu kalbini yerim Haluk! Her sahnene "tamamen hayal ürünüdür" diye yazsınlar sonra çok üzülüyoruz. Sonuçta senin gibisi vardı da biz mi sevmedik?

Sevdiceğinin babasının gözüne girebilmek için iyi damat adayına bürünen bu kadar şebek bir karakter daha bulabilir misiniz? Haluk Güney olmak bunu gerektirir. Haluk Güney gibi sevmek kavramının bir değişini de bu bölüm Ece'de gördük. Eline balonunu alıp,müziğini açıp,yüzüğüne bakarak çocuklar gibi dans etmek. Herkesi bu kadar mutlu edecek biri olsun hayatında diye düşünmeden edemedim. Eve geç kalınca tüm sıcaklığıyla Haluk'a sarılması evlenmişler de eşi için endişelenmiş gibiydi. Etraftakilere çaktırmadan birbirinin yolunu gözleyen, konuşmasalar da gözleriyle aşkarını haykıran canım çiftim. 

Bakışmalarınızdaki güzelliği anlatacak bir şiir, bir şarkı bile bulamadım ki buraya yazayım. Öyle de güzel, öyle de çiçeksiniz işte! Bir ağaçların arkasından kovalamaca oynayıp, "cee ee!" yapmadığınız kaldı. Onu da yapsaydınız tam bir Yeşilçam selamlaması olacaktı. Mutluluğun en çok yakıştığı canım çift bu bölüm çocuklar gibi şendi. Nasıl da özlemişim bu hallerini. Onlar birbirine sarıldıkça,güldükçe öyle bir içim ısınıyor ki. Her seferinde daha fazla güzel olamazlar diyorum,yine kalıyorum lafımın altında. İzledikçe kulaklarımda "bim bam bom, benim de artık bir sevgilim var" diyen Yasemin Kumral'ın sesi yankılanıyor. Hal böyle olunca ellerim kaşındı, sahneleri fan art'ıma dökmeden edemedim. 

Bu da tüm severlere benden yeşilçam tadında,tatlı bir video. ^^

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER