Kiralık Aşk: Hangi Ömer bizi daha çok hayal kırıklığına uğrattı?

Kiralık Aşk: Hangi Ömer bizi daha çok hayal kırıklığına uğrattı?
Ömer’e verilen kredilerin sonuna gelmedik mi? Hala mı gelmedik? O halde son bir diyorum, bunu sınırları zorlayarak veriyorum devamı yok çünkü…

Hangi Ömer bizi daha çok hayal kırıklığına uğrattı? Finalde Gallo’ya kadın ruhundan anladığını ispat etmek için attığı (bu bakışlar tıpkı bir zamanlar Defne’siz nefes alamadığı anlarda karşında bulduğu Defne’ye attığı bakışlar ile aynı) bakışlar ve flörtöz davranışları ile mi yoksa Defne gitti sanıp gitmediğini anladığında dudaklarına yapışmasına rağmen ertesi gün ‘canım istedi öptüm’ diyen Ömer mi? İkisi de izlerken kalbimi acıttı..

Peki, bir de şuradan bakalım.. Şu bölüme kadar Ömer, Defne için ne yaptı? Şirketten ayrılan Defne için referans vermek dışında.. Feryal, İz ve Gallo başka var mı? Vardır kesin bunun başı sonu yok. Ömer hasta iken ona bakan çorba yapan Defne karşısında, Defne hasta olduğunda arayıp sormayan merak etmeyen aklına bile gelmeyen hatta İz ile gezip tozan Ömer.. Ben daha bunu unutmadım unutmam da..

Her defasında "gitme kal bu gece" dediğin kadın ile aynı evi paylaşan Ömer bu şekilde mi olmalıydı gerçekten? Aynı evin içinde birbirinden bihaber yaşamak. Kaçıyorsun Ömer anladık. Ama aşk sadece o uyuduğunda bir iki saniye gizlice onu izlemek mi? Neden birlikte film izlenmiyor o evde, neden birlikte alışveriş yapılmıyor, neden birlikte yemek yapılmıyor masa hazırlanmıyor? Adam sadece kaçıyor, şaka gibi. Bu kadar ego bünyeye zarar Ömer!! Kimse vazgeçilmez değildir bunu biri Ömer’e hatırlatsın!

Defne!! Bu kadar saflık biraz fazla kendine gel artık.. Banyo sahnesinde hoplayıp durdum yerimde. Aman Defne sakın. Şu anki Ömer ile o vuslat olursa ertesi gün ortada kalacak pozisyondasın sakin ol! Ömer kal gelmiş, bakışları bana sanki Defne’yi seks objesi olarak görüyor izlenimi bıraktı.Ya öpmek istiyor canı ya da dekolte bulup süzmek yok sana Ömer Efendi! Git Gallo’yu süz artık, nasıl yaptığını gördük! Artık söylemekten dilimde tüy bitti yine söylüyorum. Ömer’e dişli rakip şart oldu, farz oldu.. Defne'nin karşısına o özellikte karakterde Gallo koyarsan ben de bunda ısrarcı olurum!


Yazı devam ediyor..
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER