Hollywood Dedikoduları: Gwyneth Paltrow, 17 yıllık tacizci hayranına yine dava açtı

Hollywood Dedikoduları: Gwyneth Paltrow, 17 yıllık tacizci hayranına yine dava açtı
Sapık konusu özellikle kadınların olmak üzere birçok kişinin belası ama ünlü olunca biraz daha zor ve saçma şeyler olabiliyor malumunuz.

Gwyneth Paltrow da sapığını mahkemeye veren ünlüler kervanına katıldı ve hatta Pazartesi günü davada tanıklık da yaptı. Aslına bakarsanız bu, Paltrow'un sapığı Dante Soiu'yu ilk mahkemeye verişi de değilmiş. Zira kadının bu adamla başı tam "17 yıldır" beladaymış. Zaman zaman mektuplar yazan, hediyeler gönderen, yazdıklarında da pornografik ve ölüme dair içerikler bulunan adama oyuncu 2000'de de dava açmış.

Dava sonucunda da akli dengesi yerinde olmayan Soui'nun bir tesiste birkaç yıl kalmasına karar verilmiş. Ama çıktıktan sonra aynı rahatsız edici hareketlerine devam edince, Paltrow bu sefer de 2009-2015 arasını kapsayan mektup veya hediyelerle alakalı bir dava daha açmış. Sonuç? Akli denge konusu yine ortaya çıkmış. En azından Paltrow'un kafası bir süre rahat eder herhalde.

● Dava açma demişken... İzliyor musunuz bilmiyorum ama, eski adıyla ABC Family, yeni adıyla Freeform kanalında yayınlanan Shadowhunters dizisi aslında bir kitap serisi uyarlaması. Hatta birkaç yıl önce pek başarılı olamayan The Mortal Instruments isimli bir filmle serinin ilk kitabının filmi de çekilmişti. İşte şimdilerde dizi olan serinin yazarı Cassandra Clare'e, Dark Hunter serisinin yazarı Sherrilyn Kenyon tarafından kendi serisinden çalıntı yaptığına dair dava açıldı. Clare'in avukatı da böyle bir şeyin olmadığına dair açıklama yapmış durumda. Haliyle iki serinin fanları da buna dair ikiye bölündü. Clare'in bunu yıllardır birçok yazardan yaptığına dair yorum yapanı da, iki serinin alaksız olduğunu yazan gördüm...
Yazı devam ediyor...
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER