Hollywood Dedikoduları: New Girl senaristleri çalıntı iddasından aklandı

Hollywood Dedikoduları: New Girl senaristleri çalıntı iddasından aklandı
Gündemin sanırım biraz daha hafif olduğu ya da bana öyle geldiği yılın ilk haftasından merhabalar. Lafı uzatmadan gelelim neler olup bittiğine:

● Haber takibi yazmaya başlamadan önce Hollywood ve sektör içinde bu kadar "benden çaldın" muhabbeti olduğunun farkında değildim. Square One ismindeki televizyona yazılmış senaryolarının çalındığını ve New Girl'ün kendilerine ait olduğunu iddia eden iki senarist New Girl ekibine dava açmıştı. İşte o sonuçlandı ve kibar tabirle mahkemeden vetoyu yediler. Umarım bittikten sonra su da içmişlerdir. New Girl demişken, dizinin sezonu geçen Salı başladı. Hatta doğum konusundan dolayı birkaç haftaya Zooey Deschanel diziden geçici süreliğine çıkıp Megan Fox dahil olacak.

● East Enders dizisinin oyuncusu Sian Blake ve iki oğlu evlerinde ölü olarak bulunmuş. Konunun haberi Raninitv'de çıktığından sizi direk oraya yönlendireyim. Adamın kayıp ihbarını polise yapan erkek arkadaşı ise ortadan kaybolmuş...

● Kefaletle serbest bırakıldığı davanın 14 Ocak'taki duruşmasını bekleyen Bill Cosby, kadınlardan gelen sayısı karışmış suçlamalarının ikisinden yırtmış. Ayrıca hafta içinde başka bir dava için mahkeme önce eşi Camille'in mahkemeye gelmesini zorunlu kılıp ardından tanıklığı ertelediğini duyurdu.

● The Big Bang Theory'nin Penny'si Kaley Cuoco bir hafta arayla iki köpeğini birden kaybetti. Konuyla ilgili çok üzgün olduğunu dile getiren ünlü yıldız, nedenin ne olduğunu henüz bilmediğini de eklemiş. Normal şartlardan olduğuna pek inanamadım ama hayrolsun, bir zahet kendine dikkat ediversin. Kaley kısa süre önce de Arrow'un Dedektif Lance'i ile sevgili olduğunu yazmamla bu yazılara konuk olmuştu.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER