Hollywood Dedikoduları: Norman Reedus'u ısırmışlar

Hollywood Dedikoduları: Norman Reedus'u ısırmışlar
Ünlü olmak güzel şey de aynı zamanda tam bir "Madalyonun bir de diğer tarafı var!" durumu da var maalesef. Mesela bir sürü akla zarar hayranın oluyor. Son örneğini de The Walking Dead'in Daryl'i Norman Reedus yaşadı. Hayranın teki adamı ısırmış.

Dizide kardeşini canlandıran Michael Rooker ile zombilere dair bir etkinliğe katılan Reedus, kadın bir hayranıyla fotoğraf çektirdiği sırada fotoğraf çektirme işi bittikten sonra kadın bir anda adamın göğsüne yönelerek ısırmış. Hemen müdahale edilmiş ve uzaklaştırılmış ama o zamana kadar adamda küçük de olsa bir ısırık izi bırakmayı başarmış.

Tutup dudağından öpmeye kalksa cidden anlayacağım. Yemek mi sandın yahu adamı? Kendini zombi, adamı da yiyecek sandı diyeceğim konu gittikçe daha saçma yerlere kaymış olacak. 

Ünlü oyuncu hayranından şikayetçi olmamış ama kadın hayran bundan sonra Norman Reedus'un katılacağı (daha da katılırsa tabii) bütün "Walker Stalker" etkinliklerinden ömür boyu men edilmiş. Kadın, Instagram hesabından yaptığı açıklamada "Niyetim ona zarar vermek değildi. Bana ne olduğunu bilmiyorum, bir anda kafamı çevirdim ve onu ısırdım. Özür dilerim Norman!" açıklaması yapmış. Norman Reedus ise sonrasında Instagram hesabından üzerinde "Beni ısırmayın" yazan tişörtlü bir fotoğraf paylaştı.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER