Kiraz Mevsimi: En Güzel Veda Gecesi'ne konuk olduk!

Kiraz Mevsimi: En Güzel Veda Gecesi'ne konuk olduk!
Fotoğraf: Tokyophonline
Gerçekten de güle güle ama dudaklarının ucunda hazin bir kıvrımla hep birlikte seyirciye veda edip, paydosa yürüdüler... En baştan anlatayım.. Her şey benim bir türlü İtalya çekimlerinden sonra planladığım Kiraz Mevsimi setine iade-i ziyaret konusunu halledememem ve Tokyo'nun da sete gitmek istemesiyle başladı. Bu gün yarın derken ziyaret uzadı. Derken Kiraz Mevsimi'nin vedalaşma zamanı duyuruldu. Fikir de Tokyo'dan çıktı. "Paydosa gidelim mi?" dedi. Yapım ekibi de itiraz etmeyince bizim ziyaret bir vedalaşmaya dönüştü.

Tokyophonline ile son çekim gününe dahil olmak yani ekiple birlikte "Paydos" demek üzere Kabataş'tan yola çıktık. Çekimler Çubuklu Hayal Kahvesi'nde yapıldı. Gün biterken mekana konuçlanan ekip, hazırlıkların tamamlanması ardından sahneleri çekmeye başladılar. Yönetmenimiz Eda, önce çocuk oyuncuların planlarını çekti ki bebeler uykusuz kalmasın. Sonra da dün akşam izlediğiniz sahneler ve jenerik olarak yayınlanan o son plan çekildi.

Hayal Kahvesi'ne girdiğimizde İtalya çekimleri esnasında tanış olduğumuz ekiple kucaklaştık, tanışamadıklarımızla tanıştık. Uygulayıcı yapımcı Ali Aktürk karşıladı ve yine ŞAHANE ağırladı.

Ekranda 59 hafta boyunca hikayesini anlatan, bizi kâh sevindiren, kâh hüzünlendiren Kiraz Mevsimi'ne emeği geçen herkese teşekkürler! Yine gelin, yine sofranızı kurun, yine bizimle olun. Ne demiş büyüklerimiz? Hikayeler değişir ama yol daima aynı yerde kesişir ^.^

Böyle işte!
R.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER