Kim Kimdir: Adım Farah (2. Sezon)

Kim Kimdir: Adım Farah (2. Sezon)
Yapımını O3 Medya’nın, yapımcılığını Saner Ayar’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Recai Karagöz’ün oturduğu; Deniz Dargı, M. Cem Görgeç ve S. Cenk Boğatur’un birlikte kaleme aldığı Adım Farah, ikinci sezonuyla 27 Eylül Çarşamba saat 20.00’de FOX ekranlarına geri döndü.

Dizinin başrollerinde; Demet Özdemir, Engin Akyürek, Fırat Tanış, Feyyaz Duman, Senan Kara, Lale Başar, Hatice Aslan, Sera Kutlubey, Burak Tamdoğan, Rastin Pakhanad, Mert Doğan, Derya Pınar Ak, Kemal Burak Alper, Burcu Türünz ve Mustafa Avkıran gibi birbirinden güçlü isimlerin yer alıyor.

Geçtiğimiz sezon çarşamba günlerinin vazgeçilmezlerinden olan dizinin ikinci sezonunun konusu ise şöyle: Mehmet'in komaya girmesi sebebiyle hapise giren Tahir,  özgürlüğüne kavuştuğunda bambaşka bir Farah'la karşılaşır. Behnam tarafından kıskıvrak yakalanan Farah, Behnam'dan ve yapabileceklerinden ölümüne korkarak Tahir'i boşanmak istediğine ikna etmeye  çalışır. Çocukluğundan  beri kendisine acımasız davranan, onu bir canavara çeviren hayat; Tahir için Farah ve oğlu sayesinde bir süreliğine iyi gitmiş, sanki bahtı yüzüne gülmüştür. Huzurlu bir evin, mutlu bir ailenin, kendisini seven bir kadının düşüdür bu. Şimdi bu düşün paramparça olmasına izin mi verecektir?

Engin Akyürek ve Demet Özdemir’i başrollerinde buluşturan Adım Farah, her çarşamba saat 20.00’de FOX’ta.

Karakterleri bir de yakından tanıyalım…
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER