Kim Kimdir: Annemizi Saklarken

BENAN DEMİR - HATİCE ASLAN

Dündar’ın kardeşi Benan gerçek bir Demir Leydi… Onu yetiştiren anne ve babadan aldığı hayat öğretisi adeta genetik koduna işlemiş. Doğal yollardan gelişmiş liderlik özellikleri, kibir, mesafe ve soğukkanlılık sayesinde, damarında kimin kanı akarsa aksın safkan bir Demir o.  

Aradaki mesafeye rağmen Dem Yapı’daki yetkileri de hisseleri de gücünü koruyor. Şirket Benan’a göre güvenilir ellerde, bu yüzden o Fransa’da sahibi olduğu müzayede galerisi ile meşgul. Hayatı sanat ve antikalarla dolu. Geniş ve renkli sosyal çevresine rağmen özünde yalnız bir kadın Benan. Yarıda kalmış kırık bir aşk hikayesinin ardından kalben seçilmiş bir yalnızlık bu. 

Dışarıya nasıl bir resim verdiğini her zaman çok önemseyen Benan, görüntüde kusursuz bir kardeşlik bağına oynasa da iki kardeşin arasında gözle görülmez ve aşılamaz bir duvar var. Soğuk ve mesafeli mizacına rağmen sevdiklerine karşı ‘kendi janrında’ şefkatli, sahiplenici ve koruyucu bir karakter olan Benan, yeğenlerine çok düşkün. Bu düşkünlük ve kontrol manyaklığı Handan’ın hayatlarına girişi ve kıymetli soyadlarını almasıyla giderek çığırından çıkacak ve buz gibi Benan’dan ateş gibi yakıcı bir savaşçı doğacak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER