Kim Kimdir: Camdaki Kız

Kim Kimdir: Camdaki Kız
Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, yeni ve iddialı dizisi Camdaki Kız, bu akşam (08 Nisan Perşembe) başlıyor.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir aşk hikâyesinin anlatıldığı Camdaki Kız’ı Seda Altaylı Turgutlu kaleme alıyor, yönetmen koltuğunda ise Nadim Güç oturuyor.
 
İzleyicisiyle buluşmaya hazırlanan Camdaki Kız’ın başarılı oyuncu kadrosunun dizide hangi karakterleri canlandırdığını sizler için derledik.
 
Burcu Biricik’in canlandırdığı Nalan karakteri, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olmuştur. Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zinciri olan Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu’yla (Feyyaz Şerifoğlu) evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlarlar. Peki, Sedat, Nalan’ın hayallerindeki “kurtarıcı prens” midir? Çocukluklarından yaralı olan bu ikili, kavuşup, masallardaki gibi bir aşk yaşayabilecek midir? Yoksa onları bugüne kadar hiç hayal etmedikleri bir karanlık mı beklemektedir?
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER