Kim Kimdir: Gülizar

Kim Kimdir: Gülizar
Proje tasarımı, senaryosu ve yönetmenliği usta yönetmen Çağan Irmak’a ait olan, yapımını O3 medyanın üstlendiği, başrollerini Farah Zeynep Abdullah, Berk Cankat, Ebru Cündübeyoğlu ve Berkay Ateş’in paylaştığı yeni dizi “Gülizar” 20 Ocak Cumartesi akşamı Kanal D'de başlıyor.
 
Şarkı söylemekten asla vazgeçmeyen Gülizar ile başarılı veteriner hekim Murat’ın hayatlarının beklenmedik şekilde kesişmesi konu alan dizinin genel hikayesi ve künyesi  şöyle:
 
Gülizar ve başarılı veteriner hekim Murat farklı yönlere hareket etmek üzere olan iki ayrı treni beklerken yaşamları asırlık bir çiftlikte kesişecek iki gençtir. Gülizar dünya yıkılsa şarkı söylemekten vazgeçmeyecek, Murat kıyamet kopsa o kızı o  aleme yar etmeyecektir. Üstelik Gülizar düne kadar varlığını bilmediği bir ailenin ve dev süt ürünleri imparatorluğunun varisidir, Murat ise Gülizar’ın üvey kız kardeşi ile 16 yaşından beri sözlüdür ve çiftliğin belkemiğidir. Bu sevda çiftlikteki herkesin, büyükbaş ve küçükbaş hayvanların, yıllanan peynirlerin, saf tereyağların ve berrak derelerin ve yemyeşil çayırların bile huzurunu kaçıracaktır.

Çağan Irmak imzalı “Gülizar”, cumartesi akşamı Kanal D’de izleyici karşısına çıkmak için geri sayımda. 

Başrollerini Farah Zeynep Abdullah ve Berk Cankat’ın paylaştığı Gülizar’ın merak edilen karakterlerini yakından tanıyalım..
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER