Kim Kimdir: İçimdeki Fırtına

Kim Kimdir: İçimdeki Fırtına
Yapımını Aslan Film’in, başrollerini Merve Boluğur, Yusuf Çim, Gizem Karaca, Burak Yamantürk, Mehmet Özgür, Levent Can, Tarık Pabuççuoğlu, Bilge Şen, Servet Pandur ve Hatice Aslan’ın paylaştığı, senaryosunu İpek Kadılar'ın kaleme aldığı, ‘İçimdeki Fırtına’ Cumartesi akşamı ekran yolculuğuna başlayacak. 

Oyuncu kadrosunda Mehmet Özgür, Tarık Papuçcuoğlu, Levent Can, Bilge Şen ve Hatice Aslan gibi usta oyuncularının da olduğu dizi de Ezgi (Merve Boluğur) kardeşi Deniz (Gizem Karaca) ile evlenmek üzere olan Emre’ye (Yusuf Çim) uzun süredir aşıktır. Sadece Emre’yi kardeşinin elinden almak için yaptığı plan hiç beklenmedik olayların birbiri ardına gelmesiyle kontrolden çıkar. 

Konusu; Güzel, akıllı, başarılı bir kız genç kız olan Ezgi Kara genç yaşında Deran Holding’in ürün müdürü olmasına rağmen istediği pozisyonda değildir. Baba bir anne ayrı kız kardeşi Deniz gibi kostüm tasarım alanında yükselmek ve Deran Holding’in tasarım departmanın başına geçmek istemektedir. İlk gördüğü anda aşık olduğu Emre Bademli’nin kardeşi Deniz’i seçmiş olması, üstelik kısa zamanda evlenmeyi planlaması Ezgi’nin sert tabiatını daha da keskinleştirmiştir. Kolay sevinen, azla yetinen, yumuşak başlı bir kız olan Deniz, her geçen gün aralarının bozulmakta olduğu kardeşi Ezgi’nin öfkesini geçici, Emre’nin annesi Perihan’ın tehditlerini ise zararsız görmektedir. Emre ile evlenmeye adım adım yaklaşmakta olan Deniz çok mutlu ve umut doludur. Oysa Ezgi’nin hayatta Emre’nin sevgisi kadar istediği hiçbir şey yoktur. Ezgi, Emre için Deniz’le amansız bir mücadeleye girişecektir. 

Yapım: Aslan Film 
Yapımcı: Uğur – Selman Kızılaslan 
Genel Koordinatör: Abdullah Yalçın 
Yönetmen: Doğan Ümit Karaca 
Öykü ve Senaryo Uyarlama: İpek Kadılar 
Görüntü Yönetmeni: Özgür Polat 
2.Yönetmen: Evrim Yöney 
Sanat Yönetmeni: Demet Dinçkaya Şakrak 
Müzik: Ender Akay 

OYUNCULAR: Merve Boluğur, Gizem Karaca, Yusuf Çim, Burak Yamantürk, Mehmet Özgür, Tarık Pabuççuoğlu, Levent Can, Bilge Şen, Servet Pandur, Alper Kut, Cenk Tunalı, Hazal Şenel, Ceren Benderlioğlu, Burak Can, Nihan Okutucu, Ayşegül Yıldız, Nazmi Kırık, Gürsu Gür, Cenk Tunalı ve Hatice Aslan
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER