GQ Türkiye Aralık sayısı 3 farklı “Men Of The Year” kapağıyla çıktı!

GQ Türkiye Aralık sayısı 3 farklı “Men Of The Year” kapağıyla çıktı!
GQ Türkiye, 2015’te başarıları ve tarzlarıyla dikkat çeken erkekleri ve yılın kadınını seçti. GQ tarafından dünya çapında 20 yıldır sürdürülen ve Türkiye’de Akmerkez ana sponsorluğunda, bu yıl dördüncü kez düzenlenecek “GQ Türkiye Men of the Year” ödül töreni 3 Aralık Perşembe akşamı gerçekleşecek.
 
Her biri kendi alanında başarılı 12 erkek ve bir kadının ödüllendirileceği gecede Yılın Uluslararası Starı Akmerkez Özel Ödülü’nü tüm dünyada ilgiyle izlenen “The Walking Dead” dizisinde canlandırdığı Daryl Dixon rolüyle tanınan Norman Reedus alırken Yılın Uluslararası İkonu Ödülü ise “Sex and the City” dizisiyle fenomen olan şimdiyse “The Good Wife” dizisiyle dikkat çeken Chris Noth’un nam-ı diğer “Mr. Big”in oluyor. Merakla beklenen Yılın Adamı Ödülü’nün sahibi de Arda Turan’ın olurken Yılın Kadını, Türk pop müziğinin en başarılı kadın şarkı yazarı ve yorumcularından Sıla ödülünü almaya hazırlanıyor.
 
Yılın en prestijli etkinliklerinden biri olan; iş, sanat, moda ve eğlence dünyasının önemli isimlerin davetli olduğu gecenin sunuculuğunu ise bu yıl Türkiye’nin alanında en başarılı kadınlarından biri olan Burcu Esmersoyüstleniyor.
 
Akmerkez ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek GQ Men Of The Year gecesinde ödül alacak isimler davete, ulaşım sponsoru Volkswagen tarafından getirilecek. Yüzyılı aşkın süredir İtalyan zarafetini temsil eden lüks saat ve kalem markası Montegrappa ve lüks erkek giyimin öncü markalarından Hugo Boss, Men of The Year 2015’in sponsorları arasında yer alıyor.
 
 
GQ MEN OF THE YEAR ÖDÜL ALAN İSİMLER:
 
İKON: CEM YILMAZ
 
YILIN ADAMI: ARDA TURAN
 
YILIN KADINI: SILA
 
YILIN ULUSLARARASI İKONU: CHRIS NOTH
 
YILIN ULUSLARARASI STARI: NORMAN REEDUS
 
YILIN STİL SAHİBİ ERKEĞİ: RIFAT ELHADEF
 
STİL İKONU: FARUK SÜREN
 
YILIN YÜKSELEN YILDIZI: ERKAN KOLÇAK KÖSTENDİL
 
YILIN YÖNETMENİ: EMİN ALPER
 
YILIN SPORCUSU: CEDİ OSMAN
 
YILIN ŞEFİ: ARDA TÜRKMEN
 
YILIN ÇIKIŞ YAPAN MÜZİSYENİ: EDİS
 
YILIN SIRADIŞI BAŞARISI: METE ATATÜRE

 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER