Kim Milyoner Olmak İster, 500. özel programıyla ekrana geliyor!

Kim Milyoner Olmak İster, 500. özel programıyla ekrana geliyor!
Dünyanın en çok seyredilen ve en çok kazandıran bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster yayınlandığı ilk günden itibaren televizyon izleyicilerinin kalbinde taht kurdu. Türk televizyon tarihinin fenomen yarışması Kim Milyoner Olmak İster 500. bölümüne de özel yarışmacı konuklarıyla merhaba dedi.
 
Programda Oktay Kaynarca - Birce Akalay, Sera Tokdemir - Mehmet Aykaç,  Esra Erol - Cem Öğretir, Tarık Ünlüoğlu - Biran Damla Yılmaz, Engin Hepileri ve Müge Anlı ikili olarak yarışmacı koltuklarında yerlerini aldılar. Sürpriz telefon joker bağlantılarının yapıldığı yarışmada ünlü konuklar, kazandıkları para ödüllerini T.C Başbakanlık Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu’na bağışladı.
 
Pazartesi akşamı ilk kısmı yayınlanacak özel bölümde Oktay Kaynarca – Birce Akalay ve Sera Tokdemir – Mehmet Aykaç çiftleri sırasıyla yarışacaklar. Keyifli ve heyecanlı dakikaların yaşanacağı bu bölümde sorulara verilen cevaplar herkesi şaşırtacak.
 
9 Kasım Pazartesi akşamı saat: 23:45'te başlayacak üç bölümden oluşan bu özel yayın Çarşamba ve Cuma akşamı atv ekranlarında devam edecek.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER