Kiralık Aşk dizisindeki Defne ve Ömer yılın favori çifti!

Kiralık Aşk dizisindeki Defne ve Ömer yılın favori çifti!
eÇift’in üyeleri arasında yaptığı araştırmaya göre İkinci Bahar’da Ali Haydar ve Hanım’ın aşkı dizilerin en unutulmaz aşk hikayelerinin başında geliyor! Günümüz dizilerinde ise favori çift Kiralık Aşk’taki Defne ve Ömer!

5 milyondan fazla üyesiyle Türkiye’nin önde gelen ‘ciddi ilişki ve evlilik’ sitelerinden biri olan eÇift, üyeleri arasında efsane olmuş dizi aşklarıyla ilgili bir araştırma yaptı.

eÇift üyelerinin katıldığı anketin sonuçlarına göre efsane olmuş, en unutulmaz Türk dizisi aşklarının başında %50 oyla İkinci Bahar dizisindeki Ali Haydar ve Hanım’ın aşkı geldi. Ankette Asmalı Konak’ta Bahar ve Seymen’in ölümsüz aşkı, Aşk-ı Memnu’da Bihter ve Behlül, MedCezir’de Yaman ve Mira, Binbirgece masallarında Şehrazat ve Onur sırasıyla en unutulmaz dizi aşkları arasında yer aldı.

eÇift’in anketinde günümüz dizilerindeki en favori ikili kim diye sorulduğunda Kiralık Aşk’ta Defne ve Ömer oyların %55’ini toplayarak en beğenilen çift seçildi. Poyraz Karayel’de Ayşegül ve Poyraz, Kara Sevda’da Kemal ve Nihan da üyelerin en favori ikilileri arasında yer aldı.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER