''Hatırla Gönül'' dizisinin yayın tarihi belli oldu!

 ''Hatırla Gönül'' dizisinin yayın tarihi belli oldu!
Yapımcılığını Most Production’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Gül Oğuz'un oturduğu, ''Hatırla Gönül'' dizisinin yayın tarihi belli oldu.

Başrollerini Gökçe Bahadır, Engin Öztürk ve Onur Saylak’ın paylaştığı dizide oyuncular ters köşe roller oynayarak seyirciyi şaşırtacak. Hatırla Gönül'ün senaryosunu Deniz Yeşilgün ve Esra Çetek yazıyor. Senaryo danışmanlığını ise Berkun Oya yapıyor.

Konusu: Aynı hastanede çalışan hemşire Gönül ve cerrah Tekin’in Külkedisi masalına benzetilen aşkları mutlu sona ulaşmak üzereyken, Tekin’in eski sevgilisi ortaya çıkar ve yakışıklı prensin karanlık yüzü konusunda Gönül’ü uyarır. Duyduklarıyla sarsılan Gönül, hiçbirine inanmak istemez, ancak artan şüpheleri ve ardı ardına yüzüne çarpan gerçekler onu süregiden hoş bir masaldan uyandırır. Sevdiği erkekle yan yanayken karşı karşıya gelen Gönül kâbus gibi bir gecede başına gelenlerden dolayı şaşkın, çareyi kaçmakta bulur. Eski bir tanıdığının yanına sığınmaya çalışırken, kader karşısına kendi gibi yaralı birini çıkarır. Hapisten o gün çıkmış olan Yusuf, oğlunun intikamı için harekete geçmiştir. Eski sevgilisinin ortaya çıkışı yüzünden sevdiği kadını kaybetmekle yüzleşen Tekin ise deliye dönmüş, her yerde Gönül’ü aramaktadır. Ancak onu arayan sadece kendisi değildir. Gönül’ün bilmediği geçmişi onu adım adım takip edip, sonunda şok edici bir haberle karşısına çıkacaktır.

Karakterler; Gönül karakteri ile ekrana gelecek olan Gökçe Bahadır, iki erkeğin tutkulu aşkı arasında sürüklenirken, hafızasıyla birlikte tüm anılarını, kimliğini ve sevdiği adamı yitiren bir kadını canlandıracak. Engin Öztürk ise, Yusuf rolünde kaybettiği oğlunun intikamıyla, yıllar sonra aşkı bulduğu kadının arasında tercih yapmak zorunda kalıyor. Tekin rolünü üstlenen Onur Saylak, sahip olduğu tüm güce ve tutku dolu aşkına rağmen, sevdiği kadını kaybetmekle yüzleşince tehlikeli kararlar almanın eşiğine gelen bir adamı oynayacak.

Dizinin ilk bölüm galerisine ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Hatırla Gönül, ilk bölümüyle 11 Ekim Pazar günü saat: 20:00'de Star Tv'de.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER