Heredot Cevdet Saati, bu bölüm Battal Gazi'yi konuk ediyor!

Heredot Cevdet Saati, bu bölüm Battal Gazi'yi konuk ediyor!
Yıllardır samimiyet ve sıcaklık dolu hikâyeleriyle bizden biri gibi evlerimize konuk olan Heredot Cevdet yeni sezonda da sürprizlerle dolu bölümleriyle hikayelerini izleyici ile buluşturmaya devam ediyor.

Hafta içi her gün ana haber sonrası TRT1 ekranlarında izleyici ile buluşan ‘Heredot Cevdet Saati’ hayatın kargaşasına şeker tadında bir mola veriyor. Her gün başka bir hikâye her gün başka bir konu ile Heredot Cevdet, 15 dakikalığına izleyenleri tarihin derinliklerinden alıp günümüzün esrarengizleri arasında müthiş bir yolculuğa çıkarıyor. Üstelik her bölüm birbirinden farklı sürprizleri ve misafir sanatçıları izleyenlerle buluşturuyor.

Bölüm Özeti: Yüzyıllar öncesinin kahramanı Battal Gazi Heredot Cevdet’le mahalle kahvesinde… Bilek gücü sanal âlemi devirir mi? Destansı öyküleri paylaşsak kaç beğeni alırdı? Tarihin satır araları günümüz modern zamanının gerçekleriyle yüzleşiyor. Efsanevi Türk kahramanı “Battal Gazi” ile Heredot Cevdet, mahalleliyi tarihin tozlu sayfalarından modern zamanın bilinmeyenine doğru ilginç bir yolculuğa çıkaracak. 

Heredot Cevdet Saati, 5 Ekim Pazartesi Saat:19.50 TRT1'de.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER